Херсон °C

Херсонський пенсіонер заблукав у місті

Новости » Криминал
0

Херсонський пенсіонер заблукав у місті4 грудня близько 9-ї години ранку патрульні отримали виклик про розгубленого чоловіка похилого. Заявниця повідомляла, що пенсіонер перебуває на зупинці громадського на Миколаївському шосе.

Як повідомляє прес-служба Патрульної поліції Херсона, на місці інспектори поспілкувались із небайдужою громадянкою та з чоловіком. «Останній зміг назвати лише своє прізвище. Він не пам’ятав адреси, імені та обставин, за яких опинився на зупинці. На руці чоловіка поліцейські помітили татуювання з іменем. Прочитавши його, пенсіонер згадав як його звати», - йдеться у повідомленні.

За допомогою інформаційних баз визначили місце проживання громадянина. Чоловіка відправили додому на вулицю Стрітенській. Поспілкувавшись з сусідами потерпілого встановили, що пенсіонер має проблеми зі здоров’ям, періодично губиться в місті.

«Знайдений своїм ключем відкрив двері помешкання та подякував інспекторам за допомогу. Патрульні написали на аркуші паперу відомості про чоловіка й адресу його проживання. Поліцейські попрохали пенсіонера покласти його в кишеню й постійно носити із собою», - повідомляє Патрульна поліція.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: