Херсон °C

Поліції в порту «Херсон» виявила браконьєрів

Новости » Криминал
0
Поліції в порту «Херсон»  виявила браконьєрівПід час відпрацювання акваторії річки Дніпро працівники відділення поліції в порту «Херсон» поблизу автомобільного мосту через річку в межах сел. Антонівка помітили біля берега човен, на борту якого знаходилися троє чоловіків. Під час перевірки з’ясувалося, що громадяни віком від 21 до 35 років вивантажують з човна на берег місинову сітку з живими водними біоресурсами. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.
Як розповів начальник відділення поліції в порту «Херсон» Максим Жарков, в сітці довжиною 250 метрів знаходилися 26 товстолобів, з яких 24 були у снулому стані. Завдані збитки складають 6120 гривень.
Громадяни для з’ясування всіх обставин були доставлені в Дніпровське відділення поліції. Попередня правова кваліфікація правопорушення – ч. 1 ст. 249 Кримінального кодексу України «Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом» (карається штрафом до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього добутого).

 

Поліції в порту «Херсон»  виявила браконьєрів

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: