Херсон °C

14 років тюрми отримав херсонець, який вбив дружину та розчленував її тіло

Новости » Криминал
0
Злочин стався восени 2016 року в Херсоні. Щоб не ділити квартиру з колишньою дружиною, чоловік вбив жінку, завдавши їй два удари ломом по голові. Після чого розчленував тіло і вивіз на дачу, де закопав на городі.
Як повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області, двінок про зникнення 38-річної жінки надійшов в поліцію від її сестри. Заявниця розповіла, що сестра кілька днів тому приїхала в Херсон до колишнього чоловіка, щоб забрати речі. З того часу на зв’язок не виходила.
Працівники поліції одразу почали проводити комплекс оперативно-розшукових заходів з пошуку зниклої. В першу чергу, опитали її 39-річного колишнього чоловіка. Під час бесіди він поводився спокійно і сказав, що дружина дійсно приїжджала, забрала речі і поїхала.
Упродовж трьох днів працівники карного розшуку та слідчого управління обласного главку поліції використовували усі можливі оперативно-розшукові заходи, щоб знайти докази скоєння злочину. Оперативники співставляли факти, опитували рідних, друзів, сусідів зниклої та її чоловіка, переглядали відео з камер відеоспостереження. Завдяки відео з камер відеоспостереження, які розташовані у районі проживання колишнього чоловіка, вдалося дізнатися, у що була одягнена жінка у день зникнення. І саме цей одяг знайшли у квартирі колишнього чоловіка. Речі були випрані, випрасувані та складені у шафі. Також знайшли мобільний телефон жінки.
Паралельно з обшуком у квартирі працівники поліції разом з підозрюваним поїхали у дачний будинок подружжя. Коли оперативник став оглядати територію городу, чоловік занервував. Увагу працівника поліції привернув свіжий насип під деревом. Коли він спробував натиснути ногою, то земля стала провалюватися. Після цього чоловік одразу зізнався у вбивстві колишньої дружини. На місці події працювали експерти, які з ями близько 70 см завглибшки викопали пакет зі скелетованими рештками тіла зниклої жінки.
Зловмисник пояснив, що посварився з колишньою дружиною, коли вона забирала свої речі. Нібито жінка першою почала йому погрожувати відібрати квартиру. А якщо він чинитиме перешкоду, знайде людей, які з ним розквитаються. Злякавшись, чоловік двічі вдарив жінку ломом по голові. Коли зрозумів, що вона мертва, перетягнув тіло у ванну. Наступного дня він пішов на роботу, ввечері зустрівся з друзями, а вночі вирішив позбавитися від тіла. Розчленувавши колишню дружину, він поклав скелетовані рештки до пакету, потім поклав до ящика і вивіз на дачу. Там він закопав пакет під деревом. Діяв вночі, щоб не помітили сусіди. Після чого купив чистячі засоби та зробив генеральне прибирання усієї квартири, відмив сліди крові зі стін та підлоги. Але за допомогою спеціального технічного засобу експерти виявили невидимі сліди крові.
Було відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст.115 Кримінального кодексу України «Умисне вбивство». Нещодавно відбулося засідання суду, під час якого чоловіка визнали винним у скоєнні вбивства. Йому призначене покарання у вигляді позбавлення волі строком на 14 років.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: