Херсон °C

Прокуратура збирається повернути землю сільгосп призначення, вартістю понад 1 млн. грн.

Новости » Криминал
0
Однією з функцій прокуратури є представництво в суді законних інтересів держави у разі порушення або загрози порушення її інтересів, якщо захист цих інтересів не здійснює або неналежним чином здійснює орган державної влади чи інший суб`єкт владних повноважень, до компетенції якого віднесені відповідні повноваження. Про це повідомляє прокуратура Херсонської області.
Каховською місцевою прокуратурою встановлено факт незаконного використання фермерським господарством земельної ділянки загальною площею понад 53 га вартістю близько 1,3 млн грн в адміністративних межах Верхньоторгаївської сільської ради Нижньосірогозького району. Вказана земельна ділянка була надана гр. П. в постійне користування для ведення селянського (фермерського) господарства, що підтверджено Державним актом на право постійного користування земельною ділянкою.
У грудні 2017 року голова фермерського господарства помер. Однак, земельна ділянка продовжує використовуватись зазначеним фермерським господарством.
Каховською місцевою прокуратурою в інтересах держави в особі Головного управління Держгеокадастру в області подано позовну заяву до господарського суду Херсонської області про вилучення вказаної земельної ділянки у фермерського господарства та повернення її до земель державної власності.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: