Херсон °C

В зоні митного контролю у машині знайшли зброю

Новости » Криминал
0
В зоні митного контролю у машині знайшли зброюНещодавно, в зоні митного контролю «Херсон-Центральний» працівниками Митниці ДФС в Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі спільно з прикордонниками зупинили громадянина України на транспортному засобі особистого користування марки «MITSUBISHI», модель «LANCER», який направлявся до тимчасово окупованої території «ВЕЗ Крим»
Під час проходження ідентифікаційного митно-прикордонного контролю, в транспотному засобі в районі багажного відділення, серед особистих речей без ознак приховування були виявлені предмети заборонені до переміщення через адміністративну межу, а саме предмети, схожі на набої, 5,45 мм калібру – 1 шт.; 7,62 мм калібру – 1 шт.; 9 мм калібру, з різним маркуванням – 6 шт.; невідомого калібру – 3 шт.; набої типу Флобер – 75 шт.; пристрій для можливого куріння наркотичних рослинних речовин типу Канабіс; пристрій, схожий на пневматичну гвинтівку, типу «Optimus», предмети  схожі на набої для гумової стрільби  9 мм. калібру – 29 шт.
За даним фактом посадовими особами Митниці ДФС направлено повідомлення про діяння, що містить ознаки злочину, до Каланчацького відділення поліції Новокаховського відділу поліції ГУНП в Херсонській області, за статтями 263, 309 Кримінального Кодексу України.
 

В зоні митного контролю у машині знайшли зброю

 


Довідково: ст.263 Кримінального Кодексу України «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами без передбаченого законом дозволу- караються позбавленням волі на срок від двох до п’яти років.  
Ст.309 Кримінального Кодексу України «Незаконне виробництво, виготовлення, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту- карається штрафом від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громодян або виправними роботами на срок до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.
Митниця ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі
 
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: