Херсон °C

Последние новости

16:00
Кочубеївська ОТГ на 99 місці із 200 найкращих в Україні
14:41
Кримінальне провадження стосовно колишнього керівника АТ «Херсонська ТЕЦ» відправлено до суду
13:26
Херсонська ОДА: Якщо ти хочеш показати значимість своєї роботи, а їх поки нема
12:51
Жінка впустила в квартиру шахраїв, що ходять під виглядом працівників «Херсонобленерго»
12:43
ТОРівці виявили в херсонця пістолет
12:31
У Нижньосірогозькому районі виникла гостра проблема щодо функціонування та збереження захисних лісопосадок
12:24
Поліцейські та прокуратура зацікавилися, як КП «Гарантія» ремонтувала мости у Херсоні
12:06
Школярку, що розважалася у Новій Каховці, повернули матері у Херсон
12:01
На Херсонщине введена видеофиксация практического экзамена на право управления авто
09:00
За футболку с гусями могут номинировать
Больше новостей

У селі Залізний Порт працюють нелегали

Новости » Криминал
0
У селі Залізний Порт працюють нелегалиУ селі Залізний Порт Голопристанського району працівники поліції виявили вісім громадян Узбекистану, які працювали на чорноморському узбережжі у кафе та на набережній, не маючи на це спеціальних дозволів. Про це інформує відділ комунікації поліції Херсонської області.
Факт перебування в області іноземців, які порушили правила перебування в Україні,  виявили працівники відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми обласного главку поліції спільно з працівниками УДМС в Херсонській області.
Під час перевірки документів встановлено, що іноземці, усім до 25 років,  приїхали в Україну з метою навчання у медичних вишах. З їх пояснень стало відомо, що на літній період вони приїхали на узбережжя заробити гроші.
Як повідомив начальник відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми обласного главку поліції Олег Шанько, до адміністративної відповідальності притягнуті як іноземці, так і їх роботодавці, які офіційно не працевлаштували молодих людей.
На іноземців складені адміністративні протоколи за ст.203 «Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України» КУпАП та на їх роботодавців за  ст.204 «Порушення порядку працевлаштування, прийняття на навчання, надання житла, реєстрації іноземців та осіб без громадянства та оформлення для них документів» КУпАП.
Продовжується спільна робота поліції та УДМС в Херсонській області щодо виявлення та документування порушень міграційного законодавства, а також протидії нелегальній міграції. З цією метою відпрацьовуються місця можливого перебування на території області іноземців та осіб без громадянства, а саме – речові та продовольчі ринки, торгівельні та будівельні майданчики, гуртожитки ВНЗ, готелі, вокзали,  автостанції, автотранспорт, адреси тимчасового проживання (перебування) з метою виявлення іноземців, які незаконно перебувають на території України, та фактів їх незаконного перевезення або переховування.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: