Херсон °C

На Херсонщині вилучили дизпаливо на 1 мільйон гривень

Новости » Криминал
0

Працівники податкової міліції Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі під процесуальним керівництвом прокуратури області припинили діяльність АЗС за фактом незаконного зберігання та продажу дизельного палива сумнівної якості невідомого походження.

Як повідомляє прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі, під час досудового розслідування у кримінальному провадженні було встановлено, що протягом 2018 року посадові особи підприємства придбавали пальне у підпільних виробників за готівкові кошти. У подальшому його реалізовували сільськогосподарським підприємствам і населенню за цінами нижчими, ніж на автозаправних станціях. Продаж здійснювався без будь-яких дозвільних документів та зареєстрованого реєстратора розрахункових операцій.

У ході слідства діяльність підприємства припинено. З незаконного обігу вилучено понад 30 тисячі літрів дизельного пального, 10 металевих ємностей для зберігання пального, паливо-роздавальні колонки, чорнові записи, документи фінансово-господарської діяльності та грошові кошти. Всього вилучено паливно-мастильні матеріали орієнтовною вартістю понад 1мільйон гривень.

Наразі рішенням суду на вилучені товарно-матеріальні цінності та дизельне паливо сумнівної якості накладено арешт.

Досудове розслідування триває.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: