Херсон °C

На Херсонщині вилучили 36 тисяч тонн нелегального пального

Новости » Криминал
0
Минулого тижня працівники податкової міліції Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі припинили незаконну діяльність мережі автозаправних станцій.
Факт функціонування автозаправних станцій без відповідних дозвільних документів встановлено в рамках проведення операції «Акциз – 2018» та оперативного супроводження розслідування кримінального провадження за ч. 1 ст. 272 Кримінального кодексу України. Про це повідомляє прес-служба обласного управління.
За результатами оглядів місць зберігання та реалізації пального, які здійснювалися на території області із залученням спеціалістів ГУ ДСНС України в Херсонській області та управління Державної архітектурно – будівельної інспекції у Херсонській області, із незаконного обігу вилучено майже 36 тис. літрів пально-мастильних матеріалів загальною вартістю понад 1 млн. грн., 11 тис. грн. готівкою та відповідне обладнання на суму 450 тис. гривень. А от походження пального, яке реалізовувалося на АГЗС, ще доведеться з’ясувати.
Наразі слідчі дії тривають.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: