Херсон °C

У Калинівці незаконно видобували пісок

Новости » Криминал
0
Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Херсонської області 8 листопада в присутності оперуповноважених поліції Голопристанського відділу поліції ГУНП України в Херсонській області на території земель Голопристанського району за межами с. Калинівка, зупинено видобування корисних копалин (піску). Про це Держекоінспекція області повідомляє у Фейсбук.
Видобування корисних копалин здійснювалось громадянами України без спеціального дозволу на користування надрами, що є порушенням статей 16, 19, 23 Кодексу України «Про надра». Видобування корисних копалин здійснювалось за допомогою транспортних засобів: КАМАЗу та екскаватору на території Голопристанського району за межами с. Калинівка. 
Відповідно до пояснень громадян видобування піску здійснювалось для власних потреб, приблизно на відстані 4 км від с. Калинівка Голопристанського району. Документи, що посвідчують право користування земельною ділянкою у зазначених громадян відсутні.
Товарно-транспортна накладна із зазначенням виду вантажу, його маси та пунктів навантаження та вивантаження у громадян, які видобували пісок, на момент перевірки відсутня. 
Також, перевіркою встановлено, що земельна ділянка, на якій здійснено видобування корисних копалин має поглиблення більше 3 метрів з ознаками видобування (сліди ковшів екскаватору та протекторів вантажного автомобільного транспорту по його периметру). 
Голопристанським відділення поліції ГУНП України в Херсонській області зафіксовано факт вчинення правопорушення та заподіяння шкоди державі. 
Матеріали перевірки направлені для вжиття відповідних заходів реагування до Управління захисту економіки в Херсонській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: