Херсон °C

За минулий рік поліцейські склали майже 100 адміністративних протоколів за заняття проституцією

Новости » Криминал
0

В Херсоні працівники відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми обласного главку поліції провели нічний рейд містом з протидії проституції. Під час відпрацювання нічних вулиць Херсона (Бериславського та Миколаївського шосе, проспекту Ушакова) поліцейські викрили чотирьох жінок «легкої поведінки», які надавали сексуальні послуги за грошову винагороду. Серед них були як «новачки», так і ті, які раніше вже притягалися до адміністративної відповідальності за проституцію.

«Нічним метеликам» від 19 до 42 років і вони вирішили виправити своє скрутне матеріальне становище, займаючись наданням інтимних послуг. Клієнтів шукали на вулицях обласного центру в нічний час. За «послуги» отримували від 300 до 400 гривень.

За словами жінок, на заняття проституцією, крім нестачі грошей, їх штовхнули труднощі з працевлаштуванням. У свої 19 років одна з повій має двох дітей, яких виховує сама. Вона розповіла, що приїхала з райцентру вступати до вищого навчального закладу, але їй це не вдалося. Грошей і роботи вона не мала, тож почала займатися проституцією. А 42-річна жінка пояснила, що мешкає сама і займається проституцією не тільки заради грошей, а й через бажання знайти собі заможного чоловіка.

Відносно жінок правоохоронці склали адміністративні протоколи за ст.181-1 «Заняття проституцією» Кодексу України про адміністративні правопорушення, що передбачає накладення штрафу.

Як повідомив начальник відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми обласного главку поліції Олег Шанько, у минулому році працівники його відділу склали майже 100 протоколів за заняття проституцією.

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: