Херсон °C

Поліцейські психологи провели тренінг ефективної комунікації

Новости » Криминал
0

Психологи обласного главку поліції Херсонщини провели тренінг «Ефективна комунікація» для 20 поліцейських, які проходять навчання в тренінговому центрі відомства. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

Заняття проходило у вигляді інтерактивних вправ, під час яких поліцейські навчились підтримувати контакт з колегами, розуміти та взаємодіяти один з одним, працювати в команді, усвідомлювати та долати комунікативні бар'єри.

На занятті правоохоронці не лише навчились новому, а й отримали багато позитивних емоцій, які допоможуть їм підтримувати сприятливий клімат в колективі.

Також до заходу приєднались консультанти благодійного фонду «Мангуст», які продовжують тісну співпрацю з психологами обласного главку поліції. Вони розповіли поліцейським про дотримання особистої безпеки під час виконання службових завдань та толерантне ставлення до людей, які живуть з «ВІЛ».

- Уміння спілкуватися - одне з найважливіших якостей у роботі поліцейського, - зазначив начальник відділу психологічного забезпечення поліції Херсонщини Сергій Дячук. – Правоохоронці щодня взаємодіють з людьми і комунікативні навички є незамінними для вирішення службових завдань.

Поліцейські психологи провели тренінг ефективної комунікації

 

 

 

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: