Херсон °C

«Чорних реєстраторів» заарештували

Новости » Криминал
0

Раніше ЗМІ повідомляли про затримання правоохоронцями17 серпня в м. Києві, Київській області та м. Херсоні злочинної організації «чорних реєстраторів».
Як стало відомо з джерел в правоохоронних органах суд в м. Києві заарештував членів злочинної організації з правом внесення застави в розмірі 20 мільйонів гривень. Деякі із заарештованих, розуміючи безвихідність ситуації, пішли на співробітництвом зі слідством. В теперішній час правоохоронцями встановлюється роль кожного учасника в цій злочинній організації. Також Генеральною прокуратурою України надаватиметься правова оцінка діям співробітників ДБР, які раніше «помітили» лише 2 склади злочину – постановлення суддею завідомо неправосудного рішення (ст. 375 КК України), шахрайство (ст. 190 КК України), в той час як «непоміченими» залишились - створення та участь у злочинній організації (ст. 255 КК України), легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом (ст. 209 КК України), використання підроблених документів (ст. 358 КК України), незаконне втручання в роботу автоматизованої системи документообігу суду (ст. 376-1КК України).
На теперішній час вирішується питання щодо внесення подання до Вищої ради правосуддя про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності окремих суддів

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: