Херсон °C

До суду направлено клопотання про накладення арешту на судно, на якому завезли пісок з Чорногорії

Новости » Криминал
0

На сьогодні слідчим управлінням обласного главку поліції проводиться досудове розслідування трьох кримінальних проваджень, відкритих у зв’язку з незаконним ввезенням на територію Херсонської області відпрацьованого піску з одного із підприємств Чорногорії. Наразі проводяться усі необхідні слідчі та процесуальні дії. Про це повідомили у відділу комунікацій поліції Херсонської області.

За словами начальника відділу слідчого управління поліції Херсонщини Олега Мальчевського, кримінальні провадження відкриті за фактами підроблення офіційних документів і подальшого їх використання (ч.1 та ч.4 ст.358 Кримінального кодексу України), а також замаху на порушення правил екологічної безпеки (ч.2 ст.15 і ст.236 ККУ). На теперішній час відібрані та направлені на дослідження зразки піску та води з місця, де розвантажувався корабель. Також вчора, 18 грудня, до Херсонського міського суду направлено клопотання про накладення на іноземне судно арешту.

Наразі плавзасіб знаходиться в херсонській акваторії, пісок – на території морпорту, який охороняється працівниками обласного управління поліції охорони. Досудові розслідування тривають та перебувають під процесуальним наглядом прокуратури.Нагадаємо, що 12 грудня в обласний главк поліції з державної фіскальної служби в Херсонській області надійшла інформація про порушення правил завезення на територію Херсона вантажним судном піску з однієї із європейських країн.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: