Херсон °C

На Херсонщині затримано педофіла

Новости » Криминал
0

22 грудня за процесуального керівництва прокурора Каховської місцевої прокуратури затримано чоловіка, який вчиняв розпусні дії для розбещення малолітньої особи та змушував її брати участь у створенні зображень порнографічного характеру. Про це повідомляє прокуратура Херсонської області.

Досудовим розслідуванням встановлено, що громадянин А. протягом тривалого часу пересилав графічні зображення з ознаками порнографічного характеру, відеозаписи з демонструванням своїх статевих органів.
Спілкування супроводжувалося цинічними розмовами зі сторони підозрюваного на сексуальні теми, які виявлені в листуванні мобільного додатку між малолітньою та громадянином А.
Під час такої бесіди громадянин був відвертим та пропонував малолітній взяти участь у створенні зображень за аналогією тих фото, які він надсилав їй раніше.
4 листопада 2019 року внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідуваннь за ч. 2 ст. 156, ст. 301 КК України: вчинення розпусних дій щодо малолітньої особи та розповсюдження порнографічних предметів, вчинене серед неповнолітніх, щодо фото та відеопродукції, з примушуванням неповнолітніх до участі у створенні таких творів.
На цей час зловмисник затриманий в порядку ст. 208 КПК України.
Вирішується питання щодо обрання йому запобіжного заходу.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: