Херсон °C

Підприємець заявляє, що чиновник міськради вимагав у неї хабар

Новости » Криминал
0

Підприємець заявляє, що чиновник міськради вимагав у неї хабарЯк повідомляють журналісти «ХерсонДелі», підприємець звинувачує чиновника Херсонської міської ради у вимаганні хабаря.

Так, Кошова Ірина запевняє, що чиновник мерії Третьяков Роман вимагає хабарі з бізнеса за розміщення біг-бордів та реклами.

Мова у публікації та заяві йде про Третьякова Романа, який працює інспектором управляння реклами Херсонської міської ради та який за вказаною інформацією організував тиск на підприємців і вимагає не правомірну вигоду з оформлення дозвільних документів -https://khersondaily.com/news/chinovniki-hersonskogo-upravlinnja-reklami-vimagajut-groshi.

Фізична особа підприємець Кошова Ірина, з якою нам вдалося переговорити стосовно вимагання хабарів інспектором міської ради Третьяковим Роман, повідомила, що не одноразово була під тиском даної групи чиновників. «Інспектор Третьяков Роман постійно приходив до мене і пропонував вирішити питання за хабар. Я відмовилися. Після чого на мій бізнес почався тиск, також, в ночі була пошкоджена вся реклама» - повідомила пані Ірина.

На даний момент , я вже звернулася до правоохоронних органів та керівництва міста Херсона зі скаргою про вимагання хабаря інспектором управління реклами Третьяковим Романом.

В бесіді з правозахисником Сергієм Евтушенко, який займається на даний момент первинними документами по даному питанню ,нам повідомили, що дана схема вимагання хабаря чиновниками – є стандартною. Спочатку пропонують в добровільному форматі, а потім залякують та нищать майно громадян. «Ми радимо фіксувати на аудіо та фото всі дані випадки вимагання хабаря, та передавати в поліцію. На даний момент ми проводимо пошук та налагоджуємо діалог з підприємцями, котрі постраждали від системного «рекету» даної групи чиновників »: так прокоментував дане питання правозахисник.

Підприємець заявляє, що чиновник міськради вимагав у неї хабар

Підприємець заявляє, що чиновник міськради вимагав у неї хабар

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: