Херсон °C

В Херсоні поліцейські вилучили з родини двох дівчаток

Новости » Криминал
0
Виклик у поліцію надійшов від мешканців багатоповерхівки у мікрорайоні Корабел. Люди повідомили, що у квартирі з трьома дорослими мешкають двоє дітей, за якими неналежно доглядають. З помешкання відчувається сморід, а дорослі нібито вживають алкоголь та заборонені речовини.
Про це інформує відділ комунікації поліції області.
На місце негайно прибули працівники ювенальної превенції та служби у справах дітей. У квартирі знаходилася жінка та двоє її доньок віком 7 та 4 роки. З’ясувалося, що діти не відвідують ні дитячий садочок, ні школу. Дівчатка були у незадовільному фізичному стані, потребували огляду лікарів. Діти розповіли, що кілька днів не їли нічого, окрім хліба.

В Херсоні поліцейські вилучили з родини двох дівчаток

У квартирі панувала повна антисанітарія, не було продуктів харчування, відчувався сморід. В одній з кімнат поліцейські виявили саморобні пристрої для вживання заборонених речовин. Дорослі цієї родини ведуть антисоціальний спосіб життя.

В Херсоні поліцейські вилучили з родини двох дівчаток

Зважаючи на умови проживання родини, неналежний батьківський догляд та стан здоров’я дівчат, службою у справах дітей було прийнято рішення негайно вилучити сестричок з родини та помістити їх в лікарню. У відношенні матері поліцейські склали адміністративний протокол за ст.184 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей» КУпАП.
Після ретельного вивчення ситуації в родині буде прийнято рішення щодо доцільності перебування там дітей. Ймовірно, вирішуватиметься питання про позбавлення жінки батьківських прав.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: