Херсон °C

СБУ затримала рекетирів з Херсонщини

Новости » Криминал
0
Співробітники СБУ викрили злочинну групу у Херсонській області. Зловмисники займалися вимаганням коштів з місцевого підприємця і погрожували йому фізичною розправою. Їх затримати «на гарячому» під час отримання 1,2 млн грн від їхньої «жертви». Про це інформує пресслужба СБУ.
Як вдалося встановити СБУ, угруповання складалося із українців та іноземців, вихідців з Вірменії. Вони вимагали від місцевого підприємця-фермера 1,2 млн грн. За цю суму обіцяли «не чіпати» потерпілого та членів його родини.
Оскільки підприємець відмовлявся платити зловмисникам, то вони побили його і відібрали автомобіль. Потім вимагали переписати машину на своїх спільників. Щоб «жертва» не звернулася до правоохоронців, вони почали погрожувати членам його сім’ї.
Урешті-решт потерпілий звернувся до СБУ і під контролем спецслужби передав зловмисникам вказану суму. Всіх членів угруповання затримали «на гарячому».
Їм готується повідомлення про підозру за ч. 2 ст. 189 (вимагання) Кримінального кодексу України. Вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу.
Викриття зловмисників проводили співробітники СБУ в АР Крим.


0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: