Північна виправна колонія №90 виграла тендер на виготовлення спецавтомобілів

Рубрики: Новости,Экономика |

У м. Києві підприємство Північної виправної колонії (№90) прийняла  участь в конкурсних торгах по закупівлі спеціалізованого автомобілю типу «АЗ» (автомобіль для перевезення засуджених). У зазначених торгах 27 вересня 2012 року взяли участь 4 українських підприємства.  Закупівля здійснювалася 4-ма лотами. Лот №1 — АЗ на базі ГАЗ-3309, інші 3 лоти – «АЗ» на базі ГАЗ-зз02 (Газель). Підприємством ПВК №90 виграно 3 лоти на закупівлю «АЗ» на базі ГАЗ-3302 за ціною 216,3 тис. грн. за одиницю.

Загалом, підприємство Північної ВК №90 стало переможцем конкурсу «Провідні підприємства Державної пенітенціарної служби України-2011» у номінації: «Краще підприємство машинобудування». Про це повідомляє прес-служба УДПтСУ в Херсонській області.

Крім того, у рамках проведення Міжнародної виставки-ярмарку «Таврійський ярмарок — 2012» були визначені переможці регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України», на якій був кубком та дипломом переможця у номінації «Продукція: Товари виробничо-технічного призначення», ФОП  Ушаков В. М. з причепом для легкового автомобіля,  який вже на протязі 8-ми років виготовляється на підприємстві «Підприємство ПВК №90».


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>