Херсон °C

У Щасливому люди нещасливі через нардепа

Новости » Политика
2

1378719478_952Як повідомляють жителі села Щасливе Цюрупинського району, в  п’ятницю, 24 січня вони виходять на пікет проти діяльності народного депутата Федора Негоя та керівника партії, до якої входить нардеп – Віталія Кличка.

<!--more-->

За їх словами, Федір Негой, використовуючи свій депутатський мандат, робить все, аби селяни мали змогу збувати свою продукцію тільки на ринку, котрий належить сім’ї нардепа, ринок у Великих Копанях «Нежданий». Сельчани вказують, що раніше вони мали змогу продавати сільгосппродукцію біля свого села, а зараз такої можливості не мають. Що стосується депутатських запитів самого нардепа, то можна з впевненістю сказати, що Ф.Негой переживає за свій край, бо сім разів за правдою звертався до Генерального прокурора. Якщо проаналізувати індивідуальні звернення, а не ті, що «партія сказала», і що визначаються, як колективні, нардеп Негой тричі індивідуально звертався до Генерального прокурора зі скаргою на прокуратуру, податкову інспекцію в Цюрупинському районі та скаржився на незаконні дії міліції області. Можна зазначити, що мова йшла й про інтереси якраз ринку «Нежданий». А ще що цікаво, також індивідуально нардеп переймається щодо неналежного реагування прокуратурою Автономної Республіки Крим на депутатське звернення стосовно повернення Єлизаветою Страмоусовою самовільно зайнятої земельної ділянки на території Масандрівської селищної ради.

Loading...

2 комментария

Усья 21 января 2014 13:43
Перешел дорогу нормальному человеку ложью , фальсификацией купил мандат . Превратил себя в ненасытного феодала , людожера!Будь проклят !!!
Ник 21 января 2014 19:16
А что вы ожидали от прожженного алкаша ? Он же конченный!
Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: