Херсон °C

Последние новости

16:39
Григорій Янченко: «Всі пожертви херсонців йдуть на потреби наших військових на передовій»
15:32
Об’єднання до яких входять нардепи від Херсонщини: Іванов цікавиться ракетобудуванням, а Ковальов - міжконфесійним миром
15:18
Через ДТП мешканці Чорнобаївки та Генічеська лишилися без світла
14:57
Іван Бебко: «УДАР Віталія Кличка» переконаний - закон 5600 має бути ветований президентом
14:48
Студенти Херсона подарували військовим медикам тактичні рюкзаки
14:38
За тиждень мешканці Херсонщини вкрали електроенергії на понад 50 тис.грн.
13:55
Ліквідація наслідків аварійної ситуації по вул. Штурвальній в Херсоні ще триває
13:50
Завдяки прокуратурі на Херсонщині припинено розорення земель з унікальною рослинністю - курганів
13:43
Про якість води у Херсоні
13:15
Тисячу Зеленського назвали Програмою цільового фінансування вразливих категорій бізнесу під час карантину «єПідтримка»
Больше новостей

Нардеп вважає, що з міліцією «розібралася» певна група людей

Новости » Политика
2
unnamed (4)Народний депутат України (фракція «Батьківщина») Олександ Бригинець, котрий побував в Херсоні на євромайдані розповів журналістам, що в інциденті в Херсоні між міліціонерами та студентами винна зовсім інша група людей, але аж ніяк не студенти. За словами народного депутата він має інформацію, котра якраз веде до того, що міліціонери були поранені ще до зустрічі зі студентами. - Я абсолютно переконаний, що це справа рук певної групи людей, яка вирішила перекласти відповідальність на певні дії Андрія. Вочевидь, відбулась якась інша подія, яку намагаються подати як конфлікт між правоохоронцями  в цивільному і представниками майдану. Те, що представники в цивільному, як ті тітушки, творять в країні неподобства, а потім виявляється, що це міліціонери. Можливо, що це і було причиною отих порушень. Можливо десь, в якомусь іншому місці співробітники міліції зробили якісь незрозумілі дії, за що були поранені, а потім це поранення на когось переписали, - заявляє народний депутат. Яку саме групу людей О.Бригинець має на увазі, він не уточнив. Сказав, що наразі не може озвучити всю зібрану ним інформацію.

2 комментария

бригинець 13 февраля 2014 16:05
Что бы Вы сказали если на месте работников милиции был Ваш сын?
брегинець 13 февраля 2014 23:44
людина надто творча, щоб розумінити в юриспридленції. Йому треба писати вірши та інші твори, або виступи для таких МАЙДАН___Х як він та всіх Херсонських облич, які тільки й видно на їх майдані. В міськвиконкомі, ораторів із майдану, можна побачити тільки на "ХВ" або в їх коментаріях на шпальтах "МОСТу" та тому подібних непрофесійних виданнях. На жаль не в ділі й не в тих будинках де вони мешкають, як представники ВО "Батькіщина"!!!
Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: