Херсон °C

Екс-глава Генічеської РДА Сейтумер Німетуллаєв вже піарить не Януковича, а Путіна

Новости » Политика
0

У день візиту до Туреччини президента Росії Володимира Путіна у Сімферополі на акцію підтримки зганяють кримських татар, які працюють у бюджетній сфері.
Про це на своїй сторінці в Facebook написав голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров. Повідомляє «Українська Правда». 
Так, за його словами 1 грудня, у робочий день, кримських татар, які працюють у бюджетній сфері (чиновники, вчителі, лікарі, студенти) зганяють на центральну площу Сімферополя.
"Час збору - 13.00. Мета - створення масовок для гламурних телесюжетів у день візиту Путіна до Туреччини на тему про те, як "добре живеться кримським татарам..."", - зазначає Чубаров.

У своєму пості Чубаров натякає на те, що організаторами цієї дії виступають провладні представники кримських татар, які намагаються показати свою відданість владі, зазначає "Радіо Свобода".
Напередодні зустрічі Путіна і Ердогана, 30 листопада в Криму пройшла конференція Громадської ради кримськотатарського народу, організована опозиційною до Меджлісу організацією "Кирим бірлігі", де заявили про початок підготовки до проведення нового Курултаю кримськотатарського народу.
Глава Асоціації кримськотатарських дернеків у Туреччині Унвер Сель назвав цей з'їзд "історичною подією".
При цьому глава "Кирим бірлігі" Сейтумер Німетуллаєв повідомив, що 1 грудня, в день візиту Володимира Путіна до Туреччини, в аеропорту Анкари відбудеться акція на підтримку російського президента, організована кримськотатарської діаспорою Туреччини.
Близько 500 людей планують вийти з плакатами "Федерація кримськотатарських дернеків Туреччини вітає Путіна" і "Громадська Рада кримськотатарського народу вітає Путіна".

Як відомо, напередодні візитуПутін похвалив Туреччинуза те, що вона не вводила санкції проти Росії.
Раніше Туреччина, хоч і не ввела санкції, дуже жорстко засудила анексію Криму і вимагала дотримання прав кримських татар.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: