Херсон °C

Голови квартальних комітетів дали поради нардепу

Новости » Политика
0
У приміщенні Дніпровської районної у м. Херсоні ради відбулася зустріч народного депутата України Співаковського О.В. з головами правлінь ОСББ, ЖБК, відомчого житла і головами квартальних комітетів Дніпровського та Суворовського районів.
На зустрічі головами правлінь ОСББ та головами квартальних комітетів піднімалися питання щодо тарифів за теплоносій, що подається на житлові будинки м. Херсона (ПАТ «Херсонська ТЕЦ» - 22,65 з 01.01.16 - 20 грн., МКП «Херсонтеплоенерго - 14,81грн., ПП «Херсонтеплогенерація» – 16.45грн.),
за послуги водопостачання у м. Херсоні, найвищий тариф по Україні, а якість постачальної води дуже низька.
Голови квартальних комітетів піднімали питання щодо великих перепадів електричної напруги, а природній газ до користувачів надходить низької якості.
Народному депутату України Співаковському О.В. керівниками ОСББ було внесено пропозиції:
 - щодо енергозбереження та якісного використання теплової енергії шляхом виконання переобладнання ЦТП на 1 Таврійському мікрорайоні на котельню, проект якої вже існує.
- збільшення розміру фінансування ( до 30 %) з міського бюджету на проведення робіт з благоустрою у кварталах індивідуальної забудови.
- надати приватному сектору, як і ОСББ, можливість софінансування на проведення необхідних ремонтних робіт у кварталах індивідуальної забудови;
 - створення у виконавчому комітеті міської ради відділу по оформленню документів для отримання грандів під інвестиційні програми.
 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: