Херсон °C

Последние новости

20:27
837 курсантів Херсонської морської державної академії сьогодні присягнули на вірність Україні, своїй професії та морським традиціям
20:22
Завантаженість ліжок хворими на COVID-19 у кожній області України: чому не варто довіряти офіційній статистиці
20:06
Завантаженість ліжок хворими на COVID-19 у кожній області України: чому не варто довіряти офіційній статистиці
15:33
Графік роботи сервісних центрів МВС у святкові дні
15:28
На утримання комунальних закладів, що фінансуються з обласного бюджету, депутати збільшили фінансовий ресурс на 18,4 млн
15:21
837 курсантів – новобранців морської академії вперше одягнули гюйси та присягнули морській індустрії
15:15
19 жовтня пройде онлайн-зустріч з обговорення Плану сталої міської мобільності Херсона
15:09
День захисників та захисниць України, День українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці на Херсонщині
15:02
Где и как выгодно делать ставки: топ-3 БК
12:27
«У людей має бути доступ до якісних медичних послуг», – Сергій Козир
Больше новостей

Як херсонські нардепи прогулюють сесії

Новости » Политика
0
На офіційному сайті Верховної Ради у вільному доступі присутня інформація стосовно відвідування народними обранцями сесійних засідань. Зокрема, таким чином можна ознайомитися, як нардепи від Херсонської області відстоюють інтереси своїх виборців на державному рівні. Як хвилюються за те, щоб херсонцям відремонтували дорогу, щоб аграрії мали пільги, щоб школи та дитячі садки були забезпечені необхідним. А точніше, прослідкувати як херсонські нардепи беруть участь у сесійних засіданнях, а не просто носять значок депутата та хизуються мандатом.
Так, Іван Винник, член депутатської фракції партії «Блок Петра Порошенка», на пленарних засіданнях Верховної Ради України був присутній - 81, відсутній – 84 (за даними реєстрації депутата за допомогою електронної системи). З цього видно, що нардеп працював лише на 49%, а на 51% - прогуляв.
Андрій Гордєєв, член депутатської фракції партії «Блок Петра Порошенка», на пленарних засіданнях Верховної Ради України присутній - 116, відсутній – 49 (за даними реєстрації депутата за допомогою електронної системи). Відпрацьовано 70% засідань, а 30% - пропущено.
Федір Негой, не входить до складу будь-якої фракції, на пленарних засіданнях Верховної Ради України був присутній - 127, відсутній – 38 (за даними реєстрації депутата за допомогою електронної системи). Федір Федорович брав участь у засіданні 77%, а пропустив 23% засідань.
Олександр Співаковський, член депутатської фракції партії «Блок Петра Порошенка», на пленарних засіданнях Верховної Ради України присутній - 137, відсутній – 28 (за даними реєстрації депутата за допомогою електронної системи). Відпрацьовано 83% засідань, 17% з яких пропущено.
 
Сергій Хлань, член депутатської фракції партії «Блок Петра Порошенка», на пленарних засіданнях Верховної Ради України присутній - 143, відсутній – 22 (за даними реєстрації депутата за допомогою електронної системи). С.Хлань в загальній кількості був присутнім на 87% засідань, а відсутнім на 13%.
Тож, як бачимо, роботу херсонських народних обранців зразковою назвати не можна. І, як ще довго Херсонська область буде депресивною, а жителі Херсонщини чекати державної допомоги невідомо, адже з такою працездатністю важко щось передбачити. 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: