Херсон °C

Нардеп Співаковський нагадав колегам в парламенті про їх прямі обов’язки

Новости » Политика
0
На сторінці в Фейсбук народний депутат О.Співаковський поділився розповів про роботу Погоджувальної ради.
"Сьогодні під час засідання Погоджувальної ради наголосив на важливості невідкладного розгляду проекту Закону за р.н.4477 щодо підвищення державної підтримки Національної академії наук України та національних галузевих академій наук. На нещодавньому форумі молодих вчених в м.Одеса, молоді науковці звернули увагу на те, що якщо держава не здійснюватиме підтримку вітчизняної науки, у них не залишатиметься іншого виходу як реалізувати себе поза межами України. Тому розгляд та прийняття даного законопроекту може стати певним позитивним сигналом підтримки науки з боку держави. 
Також потребує негайного розгляду законопроект р.н.4718 щодо діяльності вищих навчальних закладів (наукових установ), які були переміщені з тимчасово окупованої території та з населених пунктів на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження.
Крім того, у своєму виступі я звернув увагу присутніх на важливості розгляду проекту Закону про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" (щодо працевлаштування випускників) р.н.3312, який покликаний усунути «радянський рудимент» стосовно примусового працевлаштування випускників медичних вишів та забезпечити мінімальний соціальний захист молодим лікарям та педагогам, які розподіляються для роботи у сільську місцевість.
І наостанок, вкотре нагадав усім присутнім, що вже понад чотири місяці «зависло» питання із законопроектами №№ 3833, 3831-2 та 4365 щодо вирішення питання фінансування профтехосвіти та мораторію на передачу майна закладів ПТНЗ у комунальну власність.
Сподіваюсь, що озвучені пропозиції будуть взяті до уваги керівництвом Верховної Ради України під час формування порядку денного поточного пленарного тижня". 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: