Херсон °C

Співаковський повністю довіряє міським депутатам

Новости » Политика
0

Співаковський повністю довіряє міським депутатам

В ефірі передачі «Народна трибуна» на телеканалі «Скіфія» народний депутат України Олександр Співаковський пояснив, чому не брав участі навіть в обговоренні перерозподілу коштів міського бюджету на сесії Херсонської міськради.

За його словами, його особиста позиція полягає в тому, щоб розмежовувати повноваження гілок влади. До того ж, підкреслив він, «місцеві депутати, вони краще знають, які дахи потрібно ремонтувати, які дороги, де які люки, де яка неефективна система подачі тепла, де труби відкриті».

«Яжє народним депутатом, і мене люди обирали, в першу чергу, для вирішення питань на законодавчому рівні», – наголосив О.Співаковський.

В той же час, підкреслив нардеп, як мажоритарник він має свої зобов’язання перед херсонцями щодо розвитку регіону. Для цього, за його словами, він використовує зовсім інші важелі впливу.

«Можу сказати, що як мажоритарник я все зробив для того, щоб уряд виділив 20 млн.гривень для вирішення проблем мого округу. Андрій Гордєєв і Сергій Хлань також зробили все можливе для своїх округів. Кожен із нас має свій вклад в розвиток регіону», – запевнив він.

Нардеп також пояснив, чому виділені урядом кошти було вирішено направити саме на будівництво мостопереходу, який поєднає між собою два мікрорайони у Херсоні.

«Бо я розумію, що, в першу чергу, це потрібно для розвитку міста, це потрібно для людей. Ми повинні зробити так, щоб херсонцям було комфортно жити в цьому місті, щоб люди не думали про те, як поїхати звідси, щоб вони тут залишалися», – пояснив О.Співаковський свою місію нардепа-мажоритарника.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: