Херсон °C

Последние новости

17:36
Прокуратура наполягає на триманні під вартою чоловіка, який здійснив наїзд на мопед з дітьми
16:52
Депутати Миколаївщини зацікавилися досвідом херсонських колег
16:51
Біля ТРЦ «Фабрика» обіцяють встановити світлофор
16:07
На подвір’ї херсонця поліцейські виявили насадження коноплі
15:45
Успіхи легкоатлетів Нової Каховки на Х юнацьких іграх Херсонщини 2019 року
14:57
Студенти ХДУ взяли участь у життєво необхідній акції
14:43
У Новій Каховці місцевий житель підторговував боєприпасами
14:38
Внесок платників податків Верхньорогачицького району у наповнення зведеного бюджету склав 14,6 млн. грн., - керівник фіскальної служби Херсонської області
14:31
Патрульні затримали ймовірного викрадача люку «на гарячому»
14:17
Херсонці привезли нагороди з чемпіонату України з легкої атлетики з естафетного бігу
Больше новостей

Співаковський: Цього тижня ВР розгляне ряд законопроектів щодо пільгового вступу дітей з тимчасово окупованих територій та дітей-сиріт до ВНЗ

Новости » Политика
0
Співаковський: Цього тижня ВР розгляне ряд законопроектів щодо пільгового вступу дітей з тимчасово окупованих територій та дітей-сиріт до ВНЗПро це Перший заступник Голови Комітету з питань освіти і науки, народний депутат України фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Олександр Співаковський заявив під час засідання Погоджувальної Ради.
«Якщо ми повернемо хоч тисячу дітей з Криму, то це означатиме, що ми щось в цьому житті зробили, щоб повернути Крим. Дякую Голові Верховної Ради  Андрію Парубію, що поставили на розгляд на пленарному засіданні парламенту законопроект про внесення змін до Закону України «Про вищу освіту» щодо забезпечення права на здобуття вищої освіти осіб, місцем проживання яких є тимчасово окупована територія України, реєстр. №6116», – сказав Співаковський.
Він також звернувся до Голови ВР поставити на розгляд пленарних засідань проект Закону «Про внесення змін до статті 62 Закону України «Про вищу освіту» (щодо справедливої системи стипендіального забезпечення), реєстр. №5612.
«Відсікання більшості дітей від стипендій означає, що вони починають працювати не по профілю і це буде понижувати рівень нашої освіти. Також, прошу розглянути у ВР проект Закону про внесення зміни до статті 44 Закону України «Про вищу освіту», реєстр. №5023.  Цей законопроект стосується пільгового вступу дітей, позбавлених батьківського піклування до ВНЗ. Це буде технічною помилкою, коли ми не вирівняємо права дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування. Давайте разом поновимо права дітей», – сказав Співаковський.
Окремим питанням порядку денного, Співаковський закликав ВР підтримати проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо запобігання корупції, реєстр. №4416.
«Місцеві депутати не можуть суміщати посади керівників комунальних підприємств. Ми повинні змінити поведінку місцевих депутатів, які сьогодні, за рахунок децентралізації, отримують величезні кошти, і їх розприділяють, витрачають. Ми повинні зробити великий вклад в боротьбу з корупцією», – відзначив Олександр Співаковський.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: