Херсон °C

Через Райтаровського бюджетні організації можуть залишитися без коштів

Новости » Политика
0

В черговий раз голова Олешківської райради Микола Райтаровський переносить засідання сесії, причому свою поведінку аргументує звичайнісінькими відмовками. Засідання, що мало відбутися 14 квітня, переноситься вкотре на 28 квітня.

Депутати ж впевнені, що така поведінка Райтаровського свідчить про одне – намагання зберегти крісло. А от про те, що від засідання сесії залежить ще ряд питань, що стосується суспільно-економічного життя району – бачимо, що не цікавить зовсім.

Наразі під питанням може залишитися фінансування й бюджетних організацій адже більшість питань, котрі залишилися не розглянутими ще на минулому засіданні, стосуються якраз їх дофінансування.

Нагадаємо, що 21 березня в Олешківській районній раді відбулося чергове засідання сесії. Депутати райради тоді запропонували до розгляду проект рішення щодо зняття з займаної посади голови районної ради – Миколи Райтароського. Однак, через технічну помилку, під час таємного голосування, рішення не було прийняте.

Депутати перед Миколою Райтаровським поставили просте завдання – скликати позачергову сесію протягом 14 днів (згідно законодавства). Наразі ж Райтаровський щоразу находить відмовки, бо розуміє – депутати приймуть рішення, і вони буде далеко не на його користь.

Був би чоловіком, не бігав би, як той боягузливий заєць, заради кресла бігає туди-сюди, а проблеми людей, то проблеми людей і все. От так «працює» такий голова, - каже один із депутатів райради.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: