Херсон °C

Чиновники Посад-Покровського за рахунок громади закупляють навіть туалетний папір

Новости » Политика
0

Представники громадської організації «Покровський щит» неодноразово надсилали інформаційні запити до сільської ради. Люди хотіли дізнатись, куди витрачаються гроші громади. Проте на всі запити громада взагалі не отримала жодної відповіді. Тоді вони написали скаргу до представника Уповноваженого Верховної ради України з прав людини. І отримали відповідь, що за наданими матеріалами відкрито провадження. Також у відповіді сказано, що Секретаріатом Уповноваженого Верховної ради України з прав людини «наразі вживаються заходи щодо притягнення осіб, винних у порушенні права на інформацію до адміністративної відповідальності».

Згідно чинного законодавства, порушник,у даному випадку сільський голова, може отримати штраф – від 425 до 850гривень.

І от сталось диво! Активісти отримали першу відповідь на власний запит!

Їм надали платіжки про те, що закупила сільська рада. А саме – які миючі засоби для підтримки порядку та гігієни. Отже, наводимо вам повний перелік того, чим обжилась сільська рада за бюджетні кошти: 24 рулони туалетного паперу по 2,8 грн/шт. Паперові рушники 4 рулони на 78 грн, три літри рідкого мила на 63,9 грн, п’ять літрів білизни на 22,5 грн, чотири пляшки миючого засобу для посуду на 63,2 грн, дві пляшки миючого засобу для підлоги на 41,2 грн, дві пляшки миючого засобу для скла на 34,2 грн, дві пачки порошку на 30,8 грн, пакети для сміття на 30,9 грн, паперові серветки на 12,4 грн, дві пляшки поліролі для меблів на 44 грн, сухий чистячий засіб на 27,8 грн, сінька ультрамарин на 24 грн - сінька жидка на 17,8 грн, освіжувач повітря на 38,8 грн, миючий засіб для скла на 19 грн, миючий засіб для унітазу 2 шт на 63,4 грн, п’ять пар гумових рукавичок на 59 грн. Усього потрачено майже на 770 гривень. А є ще платіжка на 500 гривень з гаком... Виникає питання: а чи є у людей совість?!

Як бачимо, звичайні рушники із тканини сільраду не влаштовують. Як і проста вода, якою зазвичай миють підлоги. А навіщо чиновникам сінька, ще й двох видів? Що вони зібрались прати і відмівати? Чи не гроші громади?

Чиновники Посад-Покровського за рахунок громади закупляють навіть туалетний папір

Чиновники Посад-Покровського за рахунок громади закупляють навіть туалетний папір

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: