Херсон °C

Візит нардепа Купрія: скандал у Морській державній Академії та скарги херсонців розглянуть у Верховній Раді

Новости » Политика
1

 

Українці чомусь вирішили, що найкращий політик це той, хто багато обіцяє. Ми своїми руками приводимо до влади популістів, які починають вирішувати "свої" питання, та дивуємося: був наче нормальний, що з ним трапилось?

З нормальним не трапиться нічого, впевнений народний депутат України, укропівець Віталій Купрій, який в політиці досить давно, з 2005 року.

Колись він, на хвилі патріотичного романтизму Помаранчевої революції покинув заможне і безпечне життя в Австралії, аби будувати нову державу.

Почав співпрацювати тоді з головою виконкому партії "Наша Україна" Миколою Катеринчуком в Києві. Брав участь у якості експерта у виборчій кампанії до ВР весною 2006 року. Повернувся у рідний Дніпродзержинськ, заснував ГО "Дніпродзержинська Правозахисна Спілка", почав захищати права людей.

Очолював Альтернативний громадський виконком. Став міським депутатом у 2010. Балотувався в народні в 2012, але змушений був жити в еміграції із-за Вілкула. Пам'ятаєте борди бабці з котом?

Потім вступив в партію "Свобода" і до Революції гідності жив в Києві, навчав однопартійців правовому захисту і як боротись з корупцією. Продовжував боротись за справедливість. Під час Майдану був черговим комендантом Революційної КМДА, очолював там юрслужбу. Після перемоги Майдану вступив до лав партії УКРОП.

І сьогодні, вже в якості народного депутата, Віталій Купрій захищає людей: "Якщо десь хтось порушив ваші права - не мовчіть. Звертайтесь до мене у Фейсбуці, пишіть на електронну адресу, гарантую миттєве втручання". Саме так звертався укропівець до херсонців на зустрічах, які відбулися під час його візита до нашої області.

В тому, що у Віталія Купрія слово не розходиться зі справою змогли переконатися у Херсонській Морській державній Академії. Викладачі та курсанти закладу передали нардепу колективне звернення з проханням допомоги: останнім часом навчальний заклад потерпає від безкінечних перевірок правоохоронних органів. Жодних порушень правоохоронці не знаходять, втім, перевірки, за скаргами народного депутата Капліна, тривають. Це заважає як навчальному процесу, так і співпраці з інвесторами. В Академії вважають, що готується рейдерське захоплення закладу.

За словами Віталія Купрія, в Академії він побачив елітний заклад міжнародного рівня, згуртований колектив, дисциплінованих студентів: "Як людина, яка має безпосереднє відношення до морської справи і знається на тому як функціонує вища освіта у розвинутих країнах, я до сих пір не можу стримати позитивних емоцій.

Але й тут все не так, як треба. За загадковими обставинами невдовзі після відвідування академії президентом Порошенком і Прем'єром Гройсманом (які, до речі, публічно хвалили її керівництво), там почались безкінечні перевірки.

Я був у Нацполіції Херсонської області, у них є якась висосана з пальця кримінальна справа за заявою депутата Капліна. Вважаю, що неправдиве повідомлення про злочин також має бути розслідуване!

У вівторок ми з делегацією з Академії виступаємо на прес-пойнті у Верховній Раді. Донесемо цю проблему до депутатів і суспільства", - написав депутат на своїй сторінці у Фейсбуці.

Також Віталій Купрій провів зустріч із медперсоналом міської клінічної лікарні ім. Є. Карабелеша, та разом з головним лікарем Алою Малицькою привітав медичних сестер лікарні з професійним святом.

Медики піднімали питання неефективної медичної реформи, відсутності затвердженого Міністра охорони здоров'я, низької престижності лікарської роботи у зв'язку з низьким рівнем оплати їх праці.

Вже наприкінці дня депутат провів особистий прийом херсонців у Обласному музично-драматичному театрі ім. М. Куліша.

Віталій Купрій зауважив, що для нього дуже важливим було зустрітись з місцевою громадою, почути, що її турбує, і надати у разі потреби допомогу в захисті прав громадян. Херсонці розповідали про проблеми ОСББ, зловживання монополістів обленерго, розкрадання бюджетних коштів при реалізації інфраструктурних проектів, знищення в місті зелених насаджень, тощо.

Народний депутат взяв до розгляду більше 10 письмових скарг, а також прийняв рішення про залучення місцевих депутатів від УКРОПу до вирішення цілої низки питань, які входять до їх компетенції.

Візит нардепа Купрія: скандал у Морській державній Академії та скарги херсонців розглянуть у Верховній Раді

Візит нардепа Купрія: скандал у Морській державній Академії та скарги херсонців розглянуть у Верховній Раді

Loading...

1 комментарий

Віктор 15 мая 2017 11:45
Как примечательно - вор Богданов рассматривает жалобы. Верх цинизма.
Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: