Херсон °C

О.Співаковський: «Вітаю наші молоді наукові таланти з отриманим визнанням їх заслуг Верховною Радою України!»

Новости » Политика
0

О.Співаковський: «Вітаю наші молоді наукові таланти з отриманим визнанням їх заслуг Верховною Радою України!»Вчора прийняв постанову № 8419 згідно якої встановлено виплату 20 Премій Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок за 2017 рік у розмірі 20 тис. гривень кожна. Про це повідомляє нардеп Олександр Співаковський. Як зазначає народний депутат премії отримали 37 науковців, з яких 3 доктори наук, 30 докторів філософії і 4 науковця без наукових ступенів.

«Наш Парламент нарешті мобілізувався та ухвалив дві дуже важливі постанови на підтримку молодих учених!

А саме: Постанову Верховної Ради України «Про присудження Премії Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим у галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок за 2017 рік» (р.н. 8419 від 30.05.2018) та Постанову Верховної Ради України «Про призначення у 2018 році іменних стипендій Верховної Ради України для найталановитіших молодих учених» (р.н. 8418 від 30.05.2018).
Згідно Постанови № 8419 встановлено виплату 20 Премій Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок за 2017 рік у розмірі 20 тис. гривень кожна.

Загалом премії отримали 37 науковців, з яких 3 доктори наук, 30 докторів філософії і 4 науковця без наукових ступенів.

Постановою № 8418 визначено надання 30 іменних стипендій для найталановитіших молодих учених в обсязі 2 тис. гривень щомісячно кожна для найталановитіших молодих учених, з яких 22 доктори наук і 8 – докторів філософії, які подали до захисту, чи захистили докторські дисертації.

Я переконаний, що прийняття цих постанов сприятиме здійсненню адресної підтримки найталановитіших молодих учених України та створенню додаткових можливостей і стимулів для проведення ними фундаментальних і прикладних наукових досліджень з пріоритетних напрямів науки, а також підвищенню престижу наукових працівників та їх ролі у суспільстві, закріпленню молодих учених у вітчизняних наукових установах.

Сердечно вітаю наші молоді наукові таланти з отриманим визнанням їх заслуг Верховною Радою України!

Дякую щиро колегам по Комітету за спільну роботу і всім колегам по парламенту, хто проголосував за підтримку цих постанов і підтримав українську молодь!

Окремо дякую нашій фракції ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА» та Голові фракції Артуру Герасимову: 82 голоси «за» по постанові #8418 та 80 голосів «за» по постанові #8419!
В своєму виступі я про це говорив більш емоційно. Але відео, нажаль, буде пізніше»
, - написав народний обранець у соцмережі.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: