Херсон °C

На КПП «Чонгар» учасниця президентських праймеріз УКРОПу Ірина Головатенко підтримала акцію щодо підтримки політв’язнів Кремля

Новости » Политика
0

На КПП «Чонгар» учасниця президентських праймеріз УКРОПу Ірина Головатенко підтримала акцію щодо підтримки політв’язнів КремляУКРОП першим серед політичних партій в Україні розпочав процедуру праймеріз. Кандидата в Президенти оберуть шляхом відкритого публічного голосування. Праймеріз – звична практика для багатьох демократичних країн світу. Днями Херсонщину відвідала одна з учасниць президентських праймеріз УКРОПу, член неурядової організації EU-UkraineWomeninPolitics, співорганізатор та керівниця громадської ініціативи Києва «Перша міська школа ОСББ» Ірина Головатенко. В Херсоні Ірина Головатенко обговорила зі членами місцевого УКРОПу своє бачення розвитку країни.

«УКРОП – чи не єдина партія, яка дає змогу своїм партійцям стати претендентом на посаду Президента України. Праймеріз – це не змагання персоналій, а програм від людей, які хочуть змінити нашу державу. В підсумку всі програми, які склали учасники праймеріз, будуть опрацьовані, проаналізовані та виведені в єдину, яку представить претендент від УКРОПу», – наголосила Ірина Головатенко.

Один з основних пунктів програми укропівки – це боротьба з корупцією. За словами Ірини Головатенко, президента необхідно позбавити можливості впливати на антикорупційні процеси в державі.

«Крім того, потрібно обмежити вік для голосування з 21-го до 75 років. У країні повинні впливати на політику люди, які розуміють важливість змін», – переконана Ірина Головатенко.

У День Незалежності учасниця праймеріз УКРОПу разом з укропівцями Дмитром Шкрабатовським та Ерфаном Кудусовим відвідала контрольно-пропускний пункт «Чонгар», що на кордоні з окупованим АР Кримом і Херсонської області, де приєдналась до акції на підтримку політв’язнів Кремля та українців, які перебувають в окупованому Криму. Укропівці долучилися до патріотичної ходи з українськими та кримськотатарськими стягами та під час виконання гімну України підняли на флагштоку державний прапор.

На КПП «Чонгар» учасниця президентських праймеріз УКРОПу Ірина Головатенко підтримала акцію щодо підтримки політв’язнів Кремля

«Символічно, що День Незалежності ми проводимо в Чонгарі на кордоні з окупованим Кримом. Хочемо підтримати один одного, підтримати політв’язнів, кримчан, які зараз перебувають під окупацією Росії. Вірю, що настануть часи, коли державні прапори України замайорять у Криму – ми зможемо підняти їх над усіма державними установами, містами півострова, як це було раніше. Крим – це Україна. Так було, є і так буде», – заявила Ірина Головатенко.

«Кримські татари чекають, коли все повернеться на свої місця. Україна – це наш дім і ми повинні жити з українцями в одній країні. Не сумніваюся, що це відбудеться. Наш народ багато чого пережив, тому ми вистоїмо і зараз! Хочу сказати: Крим, ми повернемося!» – зазначив Ерфан Кудусов.

Під час поїздки на Чонгар укропівці відвідали штаб громадянської блокади Криму та познайомитися з учасниками блокади кримськими татарами, а одна з учасниць Амина Кадир передала Ерфану Кудусову зроблений власноруч українсько-кримськотатарський прапор, який з самого початку блокади майорів над штабом громадянської блокади на Чонгарі. Прапор передадуть до Музею історії України.

На КПП «Чонгар» учасниця президентських праймеріз УКРОПу Ірина Головатенко підтримала акцію щодо підтримки політв’язнів Кремля

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: