Херсон °C

Серед нардепів мажоритарників Херсонської області – Федір Негой не поспішає на комунікацію з виборцями

Новости » Политика
0

Серед нардепів мажоритарників Херсонської області – Федір Негой не поспішає на комунікацію з виборцямиУ прес-клубі «Новий день» громадська консультантка ОПОРИ в Херсонській області Анастасія Супрун поділилася з журналістами дослідженням ГО «Опора», а саме: моніторингом активності народних депутатів у межах одномандатних округів. Тож, згідно інформації: на рівні 5 херсонських народних депутатів стабільно активними є О. Співаковський та С. Хлань. Вони відвідують округ, епізодично проводять прийом виборців, беруть участь у заходах та роботі органів місцевого самоврядування та виконавчої влади. О. Співаковський, після того, як обійняв посаду ректора ХДУ, став частіше відвідувати округ та ВНЗ з метою виконання своїх обов’язків освітянина, але це вплинуло на відсутність нардепа в дні відведені для роботи в комітетах, комісіях і фракціях. Наприклад, за допомогою публікацій в Фейсбук та моніторингу ЗМІ, було виявлено, що 7 березня проводив зустрічі в університеті та вітав жінок з «8 березня» в ОДА; 8 травня О. Співаковський прочитав для своїх студентів, магістрантів лекцію «Управління ІТ», а 25 квітня був присутнім в ХДУ на Всеукраїнському освітньому форумі «Нова українська школа – діалог з В. О. Сухомлинським», - все це дні відведені для роботи в комітетах, комісіях і фракціях. У нардепа окрім приймальні в м. Херсон, також активна online-приймальня в Фейсбук. У дні відведені для роботи з виборцями стабільно відвідує округ Сергій Хлань та звітує про це на своїй сторінці в Фейсбук. Здебільшого до його активностей в окрузі можна віднести зустрічі з представниками органів місцевого самоврядування, виборцями та участь в офіційних заходах, також активно працює приймальня нардепа в Каховці.

Іван Вінник медійна особа на рівні національного телебачення, часто приймає участь в телеефірах, наприклад, як на телеканалі «122 Україна». Але якщо говорити про активність на рівні округу, то ситуація з присутністю депутата зовсім інакша. Під час попереднього моніторингу приймальня нардепа знаходилась в м. Нова Каховка і працювала раз на тиждень. Під час проміжного моніторингу 2018 року контактна особа та помічник нардепа Валерій Брусенський повідомив, що на даний момент приймальня не працює, є лише приймальня в Києві. З виборцями комунікують за допомогою особистих зустрічей, наприклад, депутат приїздить у село, і тоді громадяни мають можливість звернутись до нього за допомогою. З іншого боку, під час моніторингу ми не спостерігали високої активності нардепа в окрузі.

У Юрія Одарченка працює дві приймальні – в м. Херсон та смт Білозерка, але сам депутат протягом моніторингового періоду не часто з’являвся на окрузі. З публічних заходів представники Громадянська мережа ОПОРА зафіксували тільки одну активність нардепа – 11 квітня участь в урочистому відкритті XIII Міжнародного турніру з боксу. Федір Негой є найнепублічнішим межоритарником Херсонщини, як у медіапросторі, соціальних мережах, так і в контексті прямої комунікації з виборцями. Хоча у нардепа і працюють приймальні, але ОПОРА під час несподіваного візиту не виявила помічників депутата в часи прийому громадян в м. Олешки.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: