Херсон °C

Стартуємо. Херсонщина

Новости » Политика
0

Стартуємо. ХерсонщинаНа Українській Правді читаю дослідження президентського рейтингу соцгрупи "Рейтинг". Очолює рейтинги «двадцятки» , як не дивно - Володимир Зеленський, його підтримують 19% тих, хто планує голосувати. Друга у списку Тимошенко, а за нею йде Порошенко.

Згідно інформації, підтримка інших кандидатів виглядає наступним чином: у Юрія Бойка – 10,0%, Анатолія Гриценка – 8,5%, Олега Ляшка – 7,0%, Євгена Мураєва – 3,6%, Олександра Шевченка – 2,9%, Андрія Садового – 2,7%, Олександра Вілкула – 2,6%.

В інформації зазначено, що Зеленський має відносно вищі електоральні показники серед виборців Півдня та Сходу, у Києві – ділить першість з Порошенком, на Донбасі – з Бойком. Тимошенко лідирує у Центрі та на Півночі, на Заході – поділяє лідерську сходину з діючим главою держави…

Хочу сказати, що практично кожна політична сила зробила своє соцопитування, тож мають схожий результат. Нині прораховуються бюджети витрат на «піар», а разом із тим кожен з кандидатів «муштрує» свою команду по регіонах. Не дивлячись на вже встановлені симпатіє лідери перегонів розуміють, що до останнього слова ще далеко, і тут має спрацювати якраз вся команда.

Що маємо на Херсонщині?

На Херсонщині приблизно ж такі вподобання, що вказано вище. А от з командами, то поки що дуже цікавий поворот…

Як із своїх джерел повідомляла та ж УП - керує штабом перший заступник глави АПВіталій Ковальчук. Штаб відповідає виключно за організаційні питання кампанії.

Регіональними штабами неформально керуватимуть голови обласних державних адміністрацій, але виборами в основному займаються їхні перші заступники.

І тут у нас теж не без «великих пробілів» - першого заступника щойно призначено, і він ніколи настільки не був відповідальним за вибори. Щодо губернатора Андрія Гордєєва, то його опоненти зробили все, щоб він став для Порошенка скоріш проблемою, ніж відповідальним…

Цілим «цирковим номером» стала команда з Херсонщини, котра, в принципі, нині буде «відповідальною». Неперевершеною стала новина про «нове» обличчя біля Порошенко – мер Херсона Володимир Миколаєнко. Віталій Богданов не стримує сміху, від чистої душі посміхається з такої новини в соціальній мережі: «Мэру Херсона не оставили выбора или на съезд и поддерживать#Порошенкоили ... уголовные дела «оживают»...#ахтунг- вслед за Кернесом ....Миколаенко довірена особа Президента по 182 округу...»

Чесно кажучи, дивлячись на представлену команду Порошенка дійсно хочеться плакати. Зрозуміло, що з Києва воно видніше, от тільки в Херсонській області будуть результати.Стартуємо. Херсонщина

Я, власне, голосувала за Порошенка, я добре пам’ятаю, як тоді виборчу роботу проводив Роман Романов.

І якщо навіть не хвалити Романа Анатолійовича, то треба визнати, що представлена ним команда від БПП мала гарні результати.

Сьогодні я не бачу на фото Романова, нещодавно спілкувалася з ним, і з розмови знаю, що він не займається більше політикою. Чим займається, розкажу згодом… В Херсоні пам’ятають про Романова, мабуть тому, ще місяць тому в пресі «ні з того ні з сього» почався чорний піар проти нього…

Поживемо - побачимо, але, якби не було так, як в тому анекдоті – «з таким настроєм, дорогий, ти слона не продаси…

Тетяна Дергачева

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: