Херсон °C

Ціна агресії і беззаконня: під стінами Херсонської ОДА пролилася кров

Новости » Политика
0

28 березня в Херсоні побували «гастролюючі активісти». В результаті їх візиту було обгажено будівлі Головного Управління Нацполіції в Херсонській області, Херсонської ОДА, було здійснено напад на будинок заступника голови Херсонської ОДА, депутата обласної ради Євгена Рищука.

Активісти в вестибюлі і біля входу ОДА розлили банки з кров'ю, зробили написи на стінах і асфальті, палили димові шашки, кидали петарди, запускали феєрверки, а також розгорнули плакати.

Як повідомляє прес-служба Головного управління Нацполіції в Херсонській області, в акціях брали участь близько 50 осіб руху «Хто замовив Катю Гандзюк».

Ціна агресії і беззаконня: під стінами Херсонської ОДА пролилася кров

Ціна агресії і беззаконня: під стінами Херсонської ОДА пролилася кров

 

Ціна агресії і беззаконня: під стінами Херсонської ОДА пролилася кров

За їх же інформацією, в діях мітингувальників вбачаються ознаки адмінпорушень ст.173 КУпАП «Дрібне хуліганство» і ст.152 «Порушення правил благоустрою».

 

В той же час нагадуємо, що в своїй заяві Євген Рищук повідомив, що поліція не реагувала на звернення, повністю ігнорувала на неадекватну поведінку молодчиків.

Дана ситуація дуже жваво обговорювалася херсонцями в соціальній мережі. Більшість херсонців обурила бездіяльність правоохоронних органів. На їх думку, така поведінка людей в масках розхитує ситуацію в області і аж ніяк не надає «плюсів» і самому Президенту, котрий є Гарантом Конституції. Херсонці стверджують, що правоохоронні органи вже забули, що таке закон, і що вони мають забезпечувати правопорядок.

Обійшлися акції не тільки свинячою кров’ю, як повідомляє «Kherson.net.ua», один з учасників вчорашньої акції активістів руху «Хто замовив Катю Гандзюк?» у Херсонській ОДА сам себе підірвав: він підпалив якесь піротехнічний засіб і підніс його прямо до обличчя. В результаті фаєр вибухнув у нього в руці, частково відірвавши 3 пальці. За цією ж інформацією, швидка допомога діагностувала у 18-річного юнака ще й розрив барабанної перетинки вуха.

Наразі точно можна говорити, що «акція» була «мирною».

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: