Херсон °C

Співаковський: Я йду на вибори, щоб довести до логічного завершення реформи освіти, медицини, децентралізації

Новости » Политика
0

Співаковський: Я йду на вибори, щоб довести до логічного завершення реформи освіти, медицини, децентралізаціїХерсонець Олександр Співаковський знову кандидат в народні депутати України по 182-ому виборчому округу у місті Херсоні.
Таке рішення прийняла Центральна виборча комісія,офіційно зареєструвавши Олександра Співаковського по одномандатному округу №182(частина Дніпровського, частина Суворовського районів міста Херсона з населеними пунктами Дніпровської та Суворовської районних у місті Херсоні рад).

"...Я — корінний херсонець. Тут працюю і постійно живу.Дихаю зі своїми виборцями одним повітрям, так само стою у чергах за довідками і в поліклініку. До речі, моя донька народжувала не десь у США чи Німеччині, а в звичайній херсонській лікарні. І свою маленьку онуку я вже записав у чергу до херсонського дитячого садочка.

Я по-справжньому закоханий у своє місто і прагну, аби воно розвивалося і розквітало.Щоб людям тут жилося комфортно і щасливо. Щоб кожен мав можливість реалізувати свої таланти і прагнення саме тут.

Як педагог я усвідомлюю: незавершена реформа освіти — це вбивчий постріл у майбутнє наших з вами дітей і нашої країни.Тож як мінімум безвідповідально було б кинути все те, що було розпочато. Я звик доводити усі свої справи до кінця. Тому прийняв рішення знову балотуватися до Верховної Ради по своєму182-му виборчому округу у Херсоні.

Я йду на вибори, щоб довести до логічного завершення реформи освіти, медицини, децентралізації.Я хочу, щоб кожен українець нарешті на собі відчув позитивні зміни в країні. Готовий докласти для цього всі свої зусилля і той неоціненний досвід, який отримав під час роботи в парламенті.

Переконаний: можу ще багато зробити для розвитку херсонської громади та добробуту херсонців.Бо хочу, щоб кожен херсонець відчув, що їх обранець працює в парламенті на захист їх прав, а не на власну кишеню.

Освіта і наука не мають політичного забарвлення. Тож я йду до Верховної Ради як самовисуванець,бо хочу займатися не політикою, не політиканством, а реальними справами.Менше політики — більше справ на благо людей і країни!",- з такими переконаннями знову йде до парламенту Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ.

 

Херсонці
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: