Херсон °C

Обшуки у Євгена Рищука, як «чорний піар» викликали ажіотаж, але не дали результат

Новости » Политика
0
 Обшуки у Євгена Рищука, як «чорний піар» викликали ажіотаж, але не дали результатЯк пояснив виданню «Херсонщина за день» керуючий партнер АО «Сначов, Борко та партнери» Юрій Сначов - сьогодні зранку співробітниками Центрального апарата СБУ у Є.Рищука дійсно було проведено три обшуки: за місцем проживання, в офісі та в заміському розважальному комплексі «Grand Prix».

Дозволи на проведення обшуків надано ухвалами Шевченківського районного суду м. Києва у кримінальному провадженні за підозрою окремих осіб у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 121, ч. 2 ст. 115, ч. 2 ст. 258 КК України.

Обшуки слідчими СБ України було проведено з дотриманням процесуальних прав та гарантій, передбачених чинним КПК України, а саме: з залученням понятих, відеофіксацією та в присутності адвокатів, порушення норм КПК України при проведенні обшуків не допущено.

В ході обшуків не було знайдено будь-яких документів та предметів, які б слугували доказами причетності Рищука Є.М. до будь-якої злочинної діяльності.

Крім того, адвокат Юрій Сначов повідомив, що за ініціативою Рищука Є.М. в березні цього року останнього було опитано з використанням поліграфа (детектора брехні) в Київському науково-дослідному інституті судових експертиз Міністерства юстиції України, за результатами проведення якого відомостей причетності Рищука Є.М. до вчинення зазначених злочинів не отримано.

На момент проведення обшуків Рищук Є.М. був відсутній в м. Херсоні, оскільки в м. Києві отримував посвідчення кандидата в Народні депутати України.

В телефонній розмові з журналістами інтернет-видання «Херсонщина за день» Рищук Є.М. пояснив, що проведення обшуків у нього вважає «чорним піаром», оскільки дата проведення обшуків дивним чином співпала з початком його передвиборчої діяльності, будь-яких злочинів він не скоював, винним себе не вважає та, крім наявності та дії в України презумпції невинуватості, його невинуватість неодноразово підтверджувалась проведенням слідчих дій компетентними правоохоронними органами.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: