Херсон °C

У Херсоні розповіли, чому «весна прийшла, а саджати нікого»

Новости » Политика
0

У Херсоні розповіли, чому «весна прийшла, а саджати нікого»«Весна прийде – саджати будемо» - з таким лозунгом прийшов до влади Володимир Зеленський. Весна пройшла, поки нікого не посадили, а ось можливість запитати про причини, у херсонських журналістів з’явилася на зустрічі 3 липня з кандидатами в народні депутати України від політичної партії «Слуга народу».

Кандидат в народні депутати, юрист, доктор наук Венедіктова Ірина відповіла, що це найулюбленіше запитання журналістів з 1 червня, бо прийшло вже літо:

«Від цього ми не відступаємо. Саджати будемо, але тільки в межах закону. Треба робити так, щоб після вироку в судах перших інстанцій, чи після показових якихось дій, які ми бачили і бачимо, така собі «спортивна риболовля», щоб люди потім від цієї ситуації. Ми хочемо робити все в межах закону, щоб неможливо було потім все розбити в судах, це по-перше. Розумієте, зараз наш Президент один в полі, і він робить все, що від нього залежить, але далі без Генерального прокурора всі девізи можуть залишатися девізами. Дійсно, задача номер два – Генеральний прокурор», - підкреслила пані Ірина.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: