Херсон °C

Депутати звернуться з позовом до суду на мера Миколаєнка

Новости » Политика
0

Депутати звернуться з позовом до суду на мера МиколаєнкаДепутат міської ради Михайло Лінецький в соціальній мережі після проведення засідання сесії зробив власні висновки, чому ж не пройшли три питання:«Про недовіру першому заступнику міського голови»;«Про дострокове припинення повноважень міського голови»;«Про звернення до Верховної ради України щодо призначення дострокових виборів Херсонської міської ради».
«Голосування про включення їх до порядку денного підтримали від 7 до 15 депутатів, які не бояться, готові пройти горнило виборів, не беруть участі у оборудках, дерібані, розпилі і т. д., за що я безмежно вдячний колегам.
Ми свідомо цього разу не апелювали до громади, не організовували мітингів, протестних акцій. Голосування стало «лакмусовим» папірцем - хто з депутатів задоволений станом справ в місті, хто має неподоланне бажання досидіти до кінця, хто нерозривно пов’язаний з бюджетними, земельними, транспортно-дорожніми та іншими «схемами».
На наступну сесію виносимо питання знову, водночас подаємо позов до суду щодо протиправних дій міського голови.
Днями Олег Романюк вже виграв аналогічну справу в мера, суд зобов’язав включити питання створення двох ТКК до порядку денного чергової сесії.
Тепер будемо просити Херсонців оцінити «роботу» зокрема мера та його першого заступника і депутатів загалом.

P.S. Цікавий факт - вкотре понад сорок «земельних» питань не розглянуто комісіями, але потрапляють до порядку денного, фото з висновками і рекомендаціями комісій додаю», - пише Михайло Лінецький в соціальній мережі.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: