Херсон °C

Звіт нардепа Колихаєва перетворився у недостовірну інформацію та розчарування

Новости » Политика
0

Депутат Верховної Ради Ігор Колихаєв нещодавно намагався розповісти своїм виборцям про ефективність депутатської роботи, тобто, власне своєї роботи.

В принципі, це була перша така потуга, в якій нардеп спочатку акцентував, що він не належить до більшості, але ж все-таки каже: «Однак результати моєї діяльності є, і я вважаю, що вони суттєві. Мною були підготовлені і направлені 54 запити та звернення. Всі вони з’явились в результаті отриманих листів від виборців 184 округу, і від бюджетних та небюджетних установ. За кожним листом - проблеми людей, які треба терміново вирішувати», - заявляє Колихаєв.

Але в своєму «зізнанні» на перерахуванні всіх проблем округу пан Колихаєв, в першу чергу, робить акцент, наприклад, на тому, що, далі цитуємо:
«Місто Берислав вже 18 років не має каналізаційної очисної системи і всі стоки наповнюють каховське водосховище. Я направив запит на адресу прем’єр-міністра України Олексія Гончарука і як результат бюджет міста отримав майже 8,5 мільйона гривень на казначейський рахунок для початку відновлення очисних споруд. Так, загальна вартість проекту 77 мільйонів, але в уряді мені пообіцяли, що їх виділять Бериславу протягом 2020 року».

Дописувачі в соціальних мережах відразу ловлять нардепа на брехні – прямо вказуючи, що кошти на вказану проблему вдалося «вибити» якраз колишньому товаришу пана Ігоря – бувшому нардепу Івану Віннику.

При цьому відразу дописувачі підкріпляють свої слова інформацією в ЗМІ.Валерій Брусенський пише: "Брехня. 8.5 млн грн отримав Берислав в липні! Відповідно до розпорядження Кабміну від 5 червня! Це питання вирішив Вінник, самі розумієте, що Колихаєв тоді ще не був депутатом». Дописувач ділиться інформацією в ЗМІ, що підтверджує його слова https://tavriya.ks.ua/index.php?newsid=11420

Навіщо Колихаєв привласнює заслуги свого попередника – не зрозуміло повністю, але наштовхує на думку, що чекати виконання зроблених заяв до виборів людям по селах, мабуть, не варто. Інакше навіщо подібне «надування щічок»?

Але, далі по заявах Колихаєва бачимо, він не зупиняється на одній брехні – йде далі. Заява номер два:

«Ситуація з онкологічними захворюваннями в Україні страшна, особливо у нас на півдні, а ми маємо порожній величезний медичний комплекс в якому немає обладнання».

Нардеп знає, що область минулого року об’єдналася в цьому питанні і було придбано за мільйони гривень лінійний прискорювач, котрий необхідний для діагностики. Тож аби говорити про свої досягнення в цьому напрямку – прийдеться «виїджати» на своїх заслугах.

Якщо йти «далі по тексту » «досягнень», то в питанні номер один, що хвилює жителів виборчого округу – ремонт доріг, новоспечений депутат так і взагалі зізнався у повній своїй недієздатності. Основний аргумент – відповідь на його звернення міністрів. Мол, коштів немає.

В такому випадку навіщо людям такий представник, що тільки може процитувати листа?
«Я б відзначив як першочергову – жахливий стан доріг у сільській місцевості. З цього приводу я теж підготував і направив звернення на прем’єр-міністра Гончарука та міністра інфраструктури України Криклія В.А. Однак, судячи з відповіді, яку я отримав, сподіватись на швидке покращення не доводиться. Відновлення доріг займе багато часу і сил…»

Тож з такими підходами виборцям Колихаєва не варто навіть нервові клітини на сподівання витрачати…

А от що дійсно хвилює нардепа у Верховній Раді, видно неозброєним оком – земля.

І, власне, для його виборців це аж ніяк не позначиться саме на їх добробуті… На жаль…

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: