Херсон °C

Волонтер з Нової Каховки поважає Віталія Кличка

Новости » Политика
0

Андрій Калита– кандидат в депутати обласної ради від політичної партії УДАР. Від народження живе у Новій Каховці. Поважає сімейні цінності, має дружину та двох дорослих дітей. Наразі очолює КП «Новокаховський гуртожиток». Щодня вирішує побутові питання жителів, які проживають у гуртожитку. Допомагає з поселенням у кімнати і учасникам бойових дій у зоні ООС і дітям-сиротам.

Займається Андрій і волонтерською діяльністю. Від початку бойових дій на Сході України допомагає бійцям харчами, одягом та всім необхідним.

Балотуватися у депутати команди УДАР вирішив, адже поважає лідера політичної сили Віталія Кличка.

Андрій Калита йде до обласної ради, аби покращити життя жителів Нової Каховки, Чаплинки, Таврійська, Асканії-Нови. Власними силами хоче продемонструвати успішну реалізацію реформи децентралізації у своїх округах. І найголовніше ставить перед собою завдання підвищити соціально-економічне становище кожного жителя громад. Для цього кошти мають виділятися прозоро та використовуватися ефективно за тими напрямками, яких потребує населення.

«Доводити розпочату справу до кінця» – головний принцип Андрія по-життю. Він не любить багато обіцяти, адже вважає, що краще одразу робити реальні справи. Андрій Калита хоче, аби Херсонщина стала краєм, де хочеться жити.

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: