Херсон °C

Микита Тютюнник: Я з гордістю іду від партії УДАР Віталія Кличка на місцеві вибори

Новости » Политика
0

Молодий, активний та справжній патріот своєї держави. Саме таким є кандидат у депутати від політичної партії УДАР Віталія КличкаМикита Тютюнник.

Активну громадську позицію він почав відстоювати ще з підліткового віку. У 16 років поїхав до Києва, де брав участь у Революції Гідності, оскільки не хотів миритися з діями влади та прагнув жити у демократичній, європейській країні. Згодом у Херсоні приєднався до місцевого Євромайдану. Також допомагав різним громадським організаціям, які боролися з проросійськими силами та корумпованою владою на Херсонщині.

З 2017 року Микита Тютюнник очолював херсонський осередок політичної партії «Національний корпус». Йому вдалося реалізувати донорський проєкт «Одна кров», мета якого – не тільки привернути увагу населення до проблеми донорства, а й боротьба зі спекулянтами, які займаються незаконним продажем крові. Сьогодні цей проєкт продовжує активно функціонувати та рятувати не одне життя.

Ще один муніципальний проєкт, який було створено за ініціативи Микити Тютюнника – «Спортивний корпус», що дозволяє молоді з малозабезпечених сімей безкоштовно займатися спортом. Поки що проєкт тимчасово призупинено, але за словами Микити Тютюнника, він разом з УДАРівцем – кандидатом у мери Херсона Сергієм Дудкою планують відновити соціальний проєкт на базі фітнес-центу «Домінант».

Микита є одним з ініціаторів створення муніципального футбольного клубу «Кристал», який за три роки зміг вийти у першу лігу України і подарував Херсону справжній футбол.

Наразі хлопець продовжує активно відстоювати свою громадянську позицію і розуміє, що прийшов час рухатися далі й прямо зараз починати змінювати Херсонщину.

Микита Тютюнник:

«Політична сила «Національний корпус», де я був головою на Херсонщині, до теперішнього часу не заявила про участь у місцевих виборах. Тому, проаналізувавши інші партії, я зробив свій вибір на партії УДАР Віталія Кличка. Її лідер разом з однодумцями відстоює проукраїнські позиції. УДАРівці виступають проти корупції. Я усвідомлюю, що настав час діяти, розвивати і реформувати, а не критикувати старих політиків. Я з гордістю іду на місцеві вибори від партії УДАР Віталія Кличка та готовий завдати вирішального удару проти старої влади та корупції».

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: