Херсон °C

Анатолій Потапов: «Я захищатиму інтереси селян – простих трударів землі!»

Новости » Политика
0

Змінювати Херсонщину корисними справами разом з командою УДАР прагнеАнатолій Потапов– молодий та амбітний підприємець.

За фахом юрист, працював у органах внутрішніх справ, але згодом вирішив кардинально змінити сферу трудової діяльності та здобув другу освіту у Херсонському державному аграрному університеті. Потім багато років працював у аграрних компаніях, де обіймав керівні посади.

Наразі Анатолій Потапов – директор з розвитку науково-виробничого підприємства «5 елемент», яке виробляє екологічно чисті мікродобрива для відтворення родючості ґрунтів і підвищення врожаю.

Анатолій Потапов добре розуміється на проблемах фермерів Херсонщини, оскільки сам із працьовитої родини, виріс у селі Рубанівка Великолепетиського району.

На запитання, чому Анатолій Потапов обрав команду УДАРівців, відповідає впевнено:«Я хочу захищати інтереси селян – простих трударів землі, щоб на їх праці не наживалися олігархи!»

Його велике прагнення – «врятувати» планету від екологічної катастрофи, але сьогодення потребує більш реалістичні плани, тому він ставить за мету популяризувати та розвивати органічне вирощування. За його словами, перехід на галузь органічного виробництва дасть змогу поліпшити якість продуктів харчування, зменшить хімічне забруднення нашої їжі і, найголовніше, допоможе відновити здоров’я ґрунтів.

Анатолій Потапов щасливий чоловік і батько двох дітей. Він знає наскільки для підростаючого покоління важливо споживати якісні продукти, вирощені на українській землі.

Разом із командою УДАР Анатолій Потапов буде працювати над тим, щоб Херсонщина стала екологічно чистою областю!

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: