Херсон °C

Урсуленко про заяви держаудиторів для Колихаєва: Його очі заліплені спрагою тиші, спокою, його наявною посадою і мабуть щось чимось

Новости » Политика
0

Міський голова Херсона Ігор Колихаєв повідомив про чергову перевірку аудиторами Херсонську мерію.

Так, 30 березня, начальник Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області Дмитро КРУКОВСЬКИЙ представив керівництву Херсонської міської ради на чолі із міським головою Ігорем КОЛИХАЄВИМ робочу групу фахівців, які розпочинають державний фінансовий аудит бюджету міста Херсона, що проводиться згідно з Планом проведення заходів державного фінансового контролю Держаудитслужби України на І квартал 2021 року.

 

На що екс-секретар міської ради Олена Урсуленко про перевірки Круковського заявила: «Ми вже знаємо його перевірку. Його очі заліплені спрагою тиші, спокою, його наявною посадою і мабуть щось чимось. Сперше, хай пояснить, чому не побачив при перевірці управління комунальної власності фінансових, процедурних і посадових порушень. Може професійних знань і кваліфікації не вистачило?»

Нагадаємо, що саме за мовчазною згодою цього управління, громада позбудеться біля сотні обєктів комунальної власності, котра би могла громаді приносити кошти.

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: