Херсон °C

Последние новости

19:59
У «Казковій діброві» загинуло близько 300 тварин
19:21
В бою загинув Сергій Петрович Зелінський, уродженець села Кізомис Херсонської області
15:24
Юрій Соболевський: Знесення дамби в Новій Каховці є військовим злочином відповідно до Женевської конвенції
15:17
Через підрив Каховської ГЕС існує ризик підтоплення Херсонської ТЕЦ, — Міненерго
14:24
Міноборони попередило про мінну небезпеку в зонах підтоплення в Херсонській області
14:15
Роман головня: ситуація критична на Лівобережжі
13:27
Президент Зеленський: У зоні підтоплення близько 80 населених пунктів
13:22
До уваги жителів Херсонської громади: рівень води може піднятися до 5 м
13:08
Критичний момент підняття води очікують за 24 години, – ОВА
11:40
В Олешківській громаді підтоплені Кринки та населені пункти Козачелагірської сільради
Больше новостей

Аромати з мускусом

Новости » Общество
0

У східній парфумерії достатньо часто використовують такий компонент, як мускус. Особливістю цієї речовини у тому, що добувається з залози оленів під час періоду спарювання. Мускус має властивість афродизіаку, тобто допомагає приваблювати увагу протилежної статі. Парфуми із запахом мускусу мають особливу пікантність та чуттєвість, а також виразний аромат внаслідок фіксації та інтенсивності «звучання» всіх інших складових.

Особливості мускуса

Через те що олені кабарги внесені до Червоної книги, почався пошук нових варіантів видобутку мускуса. Наразі його отримують з тіла бобра (гуманним способом). Також ця речовина є в деяких рослинах, наприклад, гальбануме, насіння гібіскуса та амбретти, в корені дягелю.

Аромат у чистому вигляді може бути доволі різким та неприємним для деяких людей.  Деякі люди чують аромат чистого жіночого тіла, кори дерева, спецій. Але деякі чують мускус землистим, тваринним та терпким.

Цей потужний афродизіак може стимулювати сексуальний потяг, а також розслабляє та знімає стрес. Якщо говорити про парфуми, то речовина спроможна закріпити та посилити всі інші аромати в композиції. 

Як підібрати аромати

Якщо потрібно придбати парфуми із запахом  мускусу, тоді слід підійти до цього підготовлено. Спеціалісти рекомендують відвідати магазин та самостійно вибрати аромат, а не орієнтуватися на рекомендації знайомих. Річ у тім, що такі парфуми можуть по різному розкриватися на людях. Той варіант який підходить та подобається одній людині, може зовсім по іншому «розкритись» на іншій. Існує декілька правил вибору масляних ароматів з мускусом:

За один раз можна протестувати не більше двох, максимум трьох ароматів. Це пов’язано з тим, що ніс людини швидко перестає  відрізняти ноти, особливо, коли використовуються масляні композиції. Авжеж можна подихати зернами кави, але цей лайфхак не завжди спрацьовує;
Після нанесення маслянистої речовини на шкіру треба почекати декілька хвилин поки вона всмокчеться. Тільки після цього можна вдихати повітря на невеликій відстані від шкіри;
Не треба втирати парфуми в тіло. Це може пошкодити та суттєво змінити композицію того аромату, який задуманий виробником. Речовина повинна  самостійно всмоктуватись у шкіру;
Якщо аромат здається задушливим та викликає відчуття дискомфорту, тоді треба протестувати інший варіант. Обов’язково потрібно трохи походити з парфумом на тілі протягом дня. Це допоможе визначити, чи немає якихось інших негативних реакцій з боку тіла та відчуттів. Іноді аромати, які не підходять можуть викликати головний біль. Правильно підібраний аромат практично не відчувається власником, а лише навколишнім;
Наносити парфуми слід лише на чисту шкіру.

Частіше за все для тестування використовують зап’ясток. Це дуже зручно, окрім того, тут близько проходять  вени, тобто температура  шкіри буде трохи  підвищена. Це дозволить аромату швидше та правильно розкритись.

Як правильно наносити парфуми

Існують активні точки на тілі, які зможуть в повні міри розкрити всі особливості ароматів на основі ефірних олій та мускусу. Вони знаходяться в містах де ближче всього проходять  вени. Такі точки е на зап’ястках, на згинах ліктів, на ключицях, задній поверхні шиї,  між грудями. При цьому не варто наносити ці аромати за вухами, як  це часто роблять зі спиртовими аналогами. Річ у тому, що в цих місцях дуже близько знаходяться сальні залози, які можуть  змінити аромат не у кращу сторону, наприклад, додати гіркого звучання.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: