Херсон °C

Негой не хоче йти до Верховної Ради

Новости » Общество
0

З другої спроби діючому нардепу від «УДАРу» Федору Негою вдалося зареєструватися в ЦВК. Так документи було прийнято 09.09. поточного року.


Мабуть, в даному випадку збіг цифр допоміг. То видно хтось не знає значення цифри 9, а Негой точно знає, що 9 вельми щаслива і притягує гроші. Але є і негативні якості дев'ятки: цифра 9 часто потурає поганим звичкам інших людей, вона депресивна і може буквально закопати свої таланти в землю.

Видно якесь незнання буквально підштовхнуло нардепа до халепи. А як іще можна назвати той факт, що на вибори 2014 року Федір Негой йде знову ж з тією програмою, з якою йшов до людей 2012 року. Саме цікаве, що в програмі Федора Федоровича сказано: «Обрати нових депутатів – це єдиний шлях до відродження держави. До Верховної Ради повинні увійти нові люди, представники від народу, що не мають зобов’язань ні перед владою, ні перед фінансово-олігархічними структурами». Цікавий хід думок, правда? До Верховної Ради Негой йшов, як само висуванець, ввійшов до складу партії «УДАР», у списки 2014 року вже провладної партії не ввійшов, йде до людей знову, як само висуванець. Мало того, нардеп Негой не тільки протирав штани на лаві нардепів, він ще й отримував 2 роки заробітну плату, тільки от жодного пункту зі своєї програми за 2 роки так і не виконав. Виходь, програма та сама, людина та сама, то чи потрібен такий представник виборцям 186 виборчому округу – питання…

Зато Негой знову ж таки клянеться в программі: «На посаді народного депутата зобов’язуюсь:

Підтримувати регіональний розвиток Херсонщини, відстоювати інтереси виборців.

Сприяти розбудові сільського господарства та рекреаційно-туристичного бізнесу у нашому регіоні: популяризувати місцеві ресурси для залучення іноземних та внутрішніх інвестицій.

Побудувати новий переробно-торгівельний комплекс, логістичний центр.

Забезпечити газифікацію віддалених сіл, розвиток транспортної структури та доріг місцевого значення. Контролювати реалізацію програми боротьби з підтопленнями».

 


Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: