Херсон °C

Родину із Донецька підтримали в Херсоні

Новости » Общество
0

У серпні цього року подружжя Власенків, через початок активної стадії АТО, вимушене було залишити своє житло у Донецьку та переїхати до Херсону. Молода дружина вже була на п’ятому місяці вагітності. В кінці листопада молода мати народила двох немовлят: хлопчика та дівчинку. Але радість була не довгою, діти разом із матір’ю потрапили до лікарні. На лікування було витрачено багато коштів, яких і так не вистачало у родини переселенців. На сьогоднішній день діти пішли на поправку, але ще потребують підтримки та допомоги.

Представники ініціативної групи зі створення Громадської Організації «Об’єднання «САМОПОМІЧ» у місті Херсоні Андрій Ткаченко, Дмитро Поддубний та Георгій Анікін відвідали матір з дітьми у лікарні.

«Члени нашої команди не змогли залишитися осторонь, коли дізналися про цю історію. Ми вирішили матеріально та морально підтримати родину із Донецька, яка опинилася у скрутному становищі. Ми розуміємо, що ці люди потребують нашої з вами підтримки, допомоги, а напередодні новорічних та різдвяних свят розраховують і на свою порцію чудес»,- прокоментували у «САМОПОМІЧІ».

«Коли ми робимо добрі справи, підтримуємо один одного, ми не стаємо святими, ми стаємо нормальними. Не потрібно соромитися робити добрі справи. Мене тішить той факт, що сьогодні доброчинність та благодійність є, як то кажуть, у тренді. Якщо Ви хочете, щоб у нашому суспільстві панувало добро, то потрібно розпочати з себе. Візьми і зроби добру справу, допоможи людині, котра цього потребує, матеріально, добрим вчинком, гарним словом»,- закликає Андрій Ткаченко.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: