Херсон °C

У Херсоні під час рейдів «Діти вулиці» та «Вокзал» виявлено 295 дітей

Новости » Общество
0
У Херсоні під час рейдів «Діти вулиці» та «Вокзал» виявлено 295 дітей Службами у справах дітей  спільно з підрозділами УМВС України в області протягом 9 місяців 2015 року проведено 975 спільних рейдів «Діти вулиці», «Вокзал», виявлено 295 дітей. Про це йшлося на прес-конференції за участю першого заступника голови ОДА В.Січової. В тому числі вилучено з несприятливого оточення 118 неповнолітніх, з яких 20 - влаштовано до комунального закладу обласної ради «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей», 67 - повернуто в сім’ю, 14 – до навчальних закладів, 17 - поміщено до закладів охорони здоров’я. Із загальної кількості виявлених дітей 10 вживали спиртні напої.
За незадовільне виконання батьками своїх обов’язків під час рейдів попереджено про відповідальність 1136 осіб, ініційовано притягнення до відповідальності 320 батьків. Виявлено 74 порушення правил торгівлі спиртними напоями та тютюновими виробами, 69 посадових особи попереджено та ініційовано притягнення до відповідальності 30 осіб. Під час рейдів обстежено умови проживання дітей у 2428 сім’ях.
Службами у справах дітей області забезпечено охоплення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, різними видами сімейного виховання. За оперативними даними Єдиної інформаційної автоматизованої системи «Діти» станом на  кінець листопада 2015 року, з 2966 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на обліку служб у справах дітей області, 90,9% влаштовані в сім’ї громадян України, що на 0,6% більше, ніж на початок поточного року. Зазначений обласний показник станом на 01 жовтня поточного року перевищив середнє його значення по Україні на 8%. За вказаним напрямком діяльності Херсонщина постійно посідає одне з найкращих місць.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: