Херсон °C

Спростовані закиди щодо втручання працівників Херсонського окружного адмінсуду в судові процеси

Новости » Общество
0

Спростовані закиди щодо втручання працівників Херсонського окружного адмінсуду в судові процеси  Херсонський окружний адмінсуд закрив провадження по справі судді Дніпровського райсуду щодо самовідводу, адже вимоги позивача не стосуються захисту її прав у сфері публічних відносин. Це питання розглядатиметься на Зборах суддів Дніпровського райсуду.

Спірним моментом ухвали про закриття провадження виявилася мотивація позивача, адже прийняте ним рішення про самовідвід не підлягає перегляду ні процесуально, ні зборами суддів Дніпровського районного суду міста Херсона. Тому рішення збирати суддів із приводу самовідводу є тиском на суд.

Суд апеляційної інстанції при цьому зазначив, що по суті було прийнято правильне рішення, але із помилковим застосуванням норм права, тобто суд описав коло питань, які вирішуються під час прийняття постанови, а не ухвали.

Заключним стало рішення Вищого адміністративного суду України, який зазначив, що висновки суду першої інстанції є правильними. Отже, ВАСУ скасував ухвалу апеляційного адмінсуду та залишив у силі рішення Херсонського окружного адміністративного суду.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: