Херсон °C

ДК “Укроборонпром” було підписано меморандуми про співпрацю з 44 вищими навчальними закладами

Новости » Общество
0

ДК “Укроборонпром” було підписано меморандуми про співпрацю з 44 вищими навчальними закладамиНардеп Олександр Співаковський на своїй сторинці в Фейсбук поділився важливою подією у налагодженні подальшої взаємодії між освітньою та економічною сферами держави.

«Сьогодні відбулася важлива подія у налагодженні подальшої взаємодії між освітньою та економічною сферами нашої держави – було підписано меморандум про співпрацю між Національним технічним університетом "Київський політехнічний інститут”, Міністерством оборони України та ДК "Укроборонпром”.

Ця подія є наступним важливим кроком продовження започаткованої ще рік тому взаємовигідної співпраці та поєднання інтересів між владою, інноваційними ідеями, виробництвом та бізнесом. Така взаємодія наддасть реальні можливості до потужного поштовху до розвитку та підвищення рівня високотехнологічного експорту, тенденція до зниження якого протягом останніх років, на жаль, спостерігається в Україні.
Підписання меморандуму відбулося в НТУ "КПІ” за участі Секретаря РНБО України Олександра Турчинова, Міністра оборони України Степана Полторака, генерального директора ДК "Укроборонпром” Романа Романова, ректора Київської політехніки Михайла Згуровського, представників Міністерства оборони України, ДК "Укроборонпром”, науковців та розробників НТУ "Київський політехнічний інститут”. В рамках події науковці КПІ презентували свої розробки та проекти, серед яких особливої уваги заслуговують наступні:
- промисловий випуск перших вітчизняних безпілотних авіаційних комплексів у рамках Об’єднання "Київська політехніка” з виконання державного оборонного замовлення та подальший розвиток їх конструкцій для широкого застосування;
- створення робототехнічної платформи для використання в оборонних цілях;
- виробництво стрілецької зброї;
- налагодження виробництва в Україні патронних стрічок і траків до гусеничних машин;
- розроблення технологій композиційної броні;
- можливості імпортозаміщення;
- система виявлення та захисту від несанкціонованих втручань в інформаційно-телекомунікаціні мережі;
- системи спеціального зв’язку вітчизняного виробництва для тактичної ланки управління.
Наразі ДК "Укроборонпром” було підписано меморандуми про співпрацю з 44 вищими навчальними закладами в 21 областях України.

Таке співробітництво відкриває можливості реалізації вітчизняного інтелектуального потенціалу та відродженню обороно-промислового комплексу України. Крім того, підтримка талановитих молодих науковців, інженерів відкриває для них перспективи реалізації їх можливостей саме в Україні, а не за її межами. Вважаю, що подія, яка відбулась сьогодні, виступить фундаментом реалізації стратегічних завдань для економічного та інноваційного розвитку нашої держави, який базуватиметься на вітчизняній науці та промисловості», - пише Співаковський.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: