Херсон °C

Про сесію Цюрупинської районної ради

Новости » Общество
0
Про сесію Цюрупинської районної радиХто ж законний очільник Цюрупинської районної ради поки що вирішує суд. Журналістам видання стало відомо, що розгляд даного питання на засіданні суду було перенесено ще на місяць.
Нагадаємо, що 29 лютого в стінах Цюрупинської РДА представники різних політичних сил вирішували, що робити з «двовладдям». Спілкуючись за столом «переговорів», всіма учасниками було прийнято рішення, що кінець конфлікту має покласти суд.  Сам конфлікт заключається в тому, що на засіданні 5-тої чергової сесії депутати Цюрупинської райради не  змогли визначитися з тим, хто ж має очолювати раду. Нещодавно обраному голові ради Миколі Райтаровському (БПП «Солідарність») деякі депутати виразили недовіру. Однак  причини такого рішення ніхто з них не міг аргументувати.  Після закриття сесії 11 депутатів разом з головою райради залишили залу, але це не завадило іншим обранцям оголосити про скликання позачергової сесії, звільнити діючого голову райради, і обрати іншого – Наталію Місько  від «БЮТ».
Знову ж таки, наскільки законно склалася ситуація, акцентуємо, всі домовилися – має вирішити суд…
Поки триває судова тяганина в районі виникло безліч питань, що вимагають негайного рішення від депутатів. Про це журналістам повідомляє, як Райтаровський, так і Місько.
В свою чергу, Микола Райтаровський повідомив журналістам видання, що до нього звернулися більше однієї третини депутатів з пропозицією провести позачергове засідання сесії, а це за його словами, в законному порядку дозволяє провести скликання,:
- Зібралося дуже багато нагальних питань, що потребують рішення.Так до мене вчора, в усному порядку звернулося більше однієї третьої депутатів з пропозицією провести сесію. Наразі ці звернення буде оформлено, працюємо над розпорядженням про скликання позачергової 6-ї сесії 7-го скликання з датою проведення на 18 березня 2016 року. Думаю, до кінця дня воно вже буде готове (спілкувалися 16-го березня – прим. автора). На порядку денному будуть розглянуті питання попередньої сесії, та всі пропозиції депутатів згідно регламенту, адже питання залишилися без розгляду депутатів, - каже М.Райтаровський.
Зовсім іншої думки щодо проведення сесії Наталя Місько, про це журналістам вона повідомила в телефонній розмові.
За її словами засідання сесії дійсно необхідне, але буде воно черговим і буде проведено 22 березня, як вказано на офіційному сайті райради.
Наскільки важливими для депутатів є справи району, а не власні амбіції, адже своє слово Суд ще не сказав, побачимо вже в найближчий час, по результативності прийнятих рішень, від яких залежить робота Стратегічних Програм району…
Тетяна Дергачева

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: